Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit csináljak hogy ha szeretné...

Mit csináljak hogy ha szeretném hogy 2 hónap alatt hosszú legyen a hajam? A hajhosszabbítás nem jöhet szóba. Ha fésülöm akkor tényleg hosszabb lesz a hajam valamennyivel?

Figyelt kérdés
2011. jún. 29. 17:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Milyen hosszú most, és mennyit kéne nőnie? Egyébként 2-3 centinél akkor se nő hosszabbra, ha 10 kg-os súlyokat teszel rá.
2011. jún. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A hajam kb.30cm, de ez szerintem kicsi,mert olyan szép az hosszú haja van valakinek. Milyen sampont használjak? És mennyit? Szeretném ha a hajam kb. megnőne 40-50cm -re. Mennyi ideig tart ez?
2011. jún. 29. 18:01
 3/9 anonim ***** válasza:
1-1,5 év. mondjuk én szedek söréleszőt és fél év alatt nőt 10 centit.
2011. jún. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Hát azért,mert rá öntesz egy tubus sampont nem fog megnőni.Hidd el annak az illetőnek sem egyik percről a másikra nőtt meg.Esetleg érdeklődd meg,hogy ápolta,mit csinált vele.Amúgy szedj sörélesztő tablettát,patikában lehet kapni.Vegyél rozmaring olajat és tegyél a samponodba 4 cseppet,ez is serkenti a hajnövekedését.Mikor mosod masszírozd a fejbőrödet,az is segít rajta.Ricinusolajat is vegyél,ezt is patikában lehet kapni.Teszel egy pohárba,tálkába 3-4 kiskanál olajat,rá olíva olajat 1 evőkanállal vagy esetleg 2.Ezt masszírozd bele a fejedbe meg mindenhova.Tegyél rá egy zacskót vagy sapkát és tartsd melegbe.Esetleg hajszárítóval is fújhatod néha.Annyit hagyod amennyit akarod,van aki csak 3 órát van aki másnap reggel mossa csak le.Mosásnál vigyázz,2x kell megmosni.Hajbalzsamot nem muszáj rá tegyél,csak úgy puhább lesz,de tényleg nem kötelező.

Remélem segítettem :)

2011. jún. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem lelombozni akarlak, de nekem pl soha nem nőtt hátközépig érőnél hosszabbra a hajam, hiába növesztettem akármennyi ideig. Van, akinek egyszerűen hamarabb cserélődnek a hajszálai.
2011. jún. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek h segítettek. Hasznosak voltak számomra a válaszok.
2011. jún. 29. 18:28
 7/9 anonim ***** válasza:

Ricinus olaj.

De nehogy megidd..

Keress rá a neten, gyk-n is sok mindent találsz meg Google-n is..

Csak beírod, hogy ricinusolaj hajra :)

Remélem tudtam segíteni! :)

2011. júl. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Előző vagyok..

Ja és szerintem sokkal hatásosabb mint akármi, hajnövesztésre..

Minek gyógyszereznéd magad sörélesztő tabival, mikor ez jobb és le sem kell nyelni..

+ fényesíti, szebbé teszi a hajat, nem csak növeszti..

Amúgy a szempillát is növesztik vele! :)

De mondom, olvass utána! :)

2011. júl. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
növeszd.
2013. dec. 31. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!