Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van köztetek olyan, akik a...

Van köztetek olyan, akik a közeljövőben szeretnének belevágni a kistesó projektbe?

Figyelt kérdés
Milyen érzéssel gondoltok rá? Izgultok, ugyanúgy, mint az elsőnél? Nekünk van már egy kétéves kislányunk, jövő év elejétől szeretnénk elkezdeni próbálkozni a második babával. Kíváncsi vagyok, ti hogyan álltok hozzá, én már nagyon várom, ugyanakkor kicsit tartok is tőle, sokak szerint a második terhesség nehezebb, meg hát utána mégiscsak eggyel többen leszünk.
2015. nov. 25. 12:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Ami nem ol meg az megerosit! :D Enyemek kozt 21 honap van es a masodik terhessegem konnyebb volt.A fiam mar a pociba is "jo" gyerek volt.Szerintem nektek ha meglesz a 3 ev korkulonbseg pont jo.Nagy mehet oviba lesz idod a kicsire napkozben.
2015. nov. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia, mi szeptembertől próbálkozunk a második babával. Az első gyermek lány, és januárban lesz három éves. Ő a harmadik hónapban összejött, amikor figyeltem a ciklus közepét. Azt hittem a második ez alapján pikk-pakk összejön, de az élet másképp tervez :)

Szóval várjuk őt, nagyon. Izgulni nem izgulok, viszont már 36 vagyok, így azért van némi kockázat növekedés, de reméljük, hogy egy éven belül azért sikerülhet... :)

2015. nov. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
en nem kisteso projektbe vagok bele , hanem csak egy kisbabat szeretnek , de csak a nyar fele alkalmas nalam :) mar probalkoztunk ,de nem jott ossze , igy egy feleve mar abbahagytuk , es munkat is valtoztattam , es varok turelmesen jovoig , aztan majd kiderul hogy mi lesz !!
2015. nov. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mi is kovetkezo ev elejen szertnenk.

Nekunk ugyan mar harmadik baba lenne, a ket nagyon kis korkulonbseggel jott, de mar iskolasok.

Nagyon varom, varjuk mar a babazast, idosebbek is vagyunk, nyugodtabbak, illetve annak idejen nem voltunk ennyire osszeszedettek mint most. Tudom, hogy nem lesz minden cukormazas, de amikor a masodik babank szuletett, akkor a nagyobb is csak 14 honapos volt, voltak napok, amikor a tulelesre jatszottak csak. :)

En egyebkent mar voltam terhes iden, de sajnos nem maradt meg a baba, 11 hetesen volt missed ab.om. Elvileg decemberben mar probalkozhatnank, de varunk januarig, lehet hogy kicsit tovabb is.

Nehany vizsgalatra szeretnek elmenni, jo lenne par dolgot kizarni, hogy nyugodtabban vaghassunk bele egy ujabb terhessegbe.


Talasztalatbol en azt mondom, hogy a masodik terhesseg nem nehezebb, ha nincs semmi komoly gond. Nekem az elso gyerek ugy lekotote a figyelmemet, hogy sokszor meg is feledkeztem az allapotomrol, repultek a hetek es a vegen sem volt idom turelmetlen lenni. Nem is hoztam sokat, vegig fitt voltam es ebben nagy erdeme volt a mar meglevo gyereknek. :)

2015. nov. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!