Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akik elhatarozzak azt hogy...

Akik elhatarozzak azt hogy egy babat szeretnenek a csaladban, es elkezdik a baba projektet, csak arra gondoltok, hogy vajon sikerul e terhesen maradjatok, vagy nem foglalkoztok a temaval es lesz ami lesz?

Figyelt kérdés

2015. nov. 23. 18:39
 1/7 anonim ***** válasza:
hogy mi? :)
2015. nov. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
azert kerdem , mert azt hallottam , hogy aki tulsagosan ragorcsol a temara , nehezen jon ossze ! ez mennyire iga z?
2015. nov. 23. 18:42
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem görcsöltem rá. Bár gyorsan sikerült is. :) Ha hosszabb ideig nem sikerült volna, valószínű egy idő után rágörcsöltem volna.
2015. nov. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Elhatároztuk, hogy babát szeretnénk, akkor voltunk együtt, amikor jól esett, amikor vágytunk egymásra, de mivel babát akartunk, így nem védekeztünk. Tehát egyáltalán nem a teherbeesésen járt az eszem.

Aztán persze mindig volt bennem rossz érzés, amikor megjött a vérzésem, de mindig úgy voltam vele, hogy na, majd a következő hónapban. Egyébként bő fél év alatt jött össze.

2015. nov. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Annyira akartam egy ev hazassag utan (22 evesen) hogy nem jott ossze csak mikor 28 eves lettem es mar letojtam ,hogy lesz-e gyerekunk vagy sem :D Azota van 3 szep mano ;)
2015. nov. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

komolyan az agyamra megy ez a rágörcsölés túlmisztifikálása.


Eldöntöttük, hogy szeretnénk, figyeltem magam, LH tesztet használtam, vitamint szedtünk, teát ittam, hőt mértem, tehát ha önmagában csak azt nézed, hogy mit tettünk meg a babáért, akkor mondhatja ha valaki akarja, hogy rágörcsöltünk. 2. próbálkozós hónapban sikerrel jártunk. Viszont nem törtem volna össze, ha csak később jön. Van már egy kisfiúnk, szerettünk volna kislányt is, ezért az volt a terv, hogy ovu előtti 72 órában bújunk össze. Sem ez nem jött össze, sem a kislány :)

2015. nov. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Mi szeretnénk babát, és akkor bújunk össze, amikor kedvünk van, mg nem jöt össze, de egy kicsit rá vagyok görcsölve lelkileg.
2015. nov. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!