Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valakivel megtörtént vagy...

Valakivel megtörtént vagy hallott már arról hogy mitől lehet az, hogy a petezsák már látszik, de a teszt még mindig negatív? Orvos mondta nyugodjak meg volt olyan akinek 8 hetesen lett pozitív!

Figyelt kérdés
2013. jún. 24. 15:40
 1/7 anonim válasza:
Nekem 13 hetesen lett eloszor pozitiv a teszt!
2013. jún. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jaj köszönöm hogy írtál. Megnyugtattal egy kicsit. Mert papiromra azt írta 6,15mm-es petezsáknak imponáló képlet látható
2013. jún. 24. 16:05
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát ez nagyon furcsa.Én még ilyenről nem hallottam
2013. jún. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
olyan nálam is volt,hogy látott petezsáknak látszó képletet. bár ez még nagyon korai volt (nemvárt előtt), mondta is hogy még lehet bármi. a "bármivel" már a második trimeszterben vagyok:)
2013. jún. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nekem azt mondta szinte biztos benne hogy baba lesz. Folsavat írt
2013. jún. 24. 17:12
 6/7 anonim ***** válasza:

4. vagyok.


"a bármi lehet még" olyan értelemben, hogy nem volt biztos, hogy meg is marad, mivel korán láttuk.

ha a doki már látja, akkor ott van a baba és nálad már elég kicsi az esélye bármi bajnak!

2013. jún. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát remélem. Azt mondta még nagyon korai de szerinte az lesz.
2013. jún. 24. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!