Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes? (többi lent)

Lehetek terhes? (többi lent)

Figyelt kérdés
november 15.-én voltunk együtt a párommal 19.-én és 20.-án egy apró vérfolt volt a bugyimon ez lehetett beágyazódási vérzés vagy valami más okozta ? a ciklusom normális 28 napos 8.án jött meg a következőt december 5.-re várom

2015. nov. 25. 15:05
 1/3 anonim ***** válasza:
December 5-e még kicsit arrébb van. Talán lehetett beágyazódás. 4-én már rendes patikai teszt mutathatja ha terhes vagy.
2015. nov. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azt kifelejtettem,hogy védekeztünk és nem feltételezem a terhességet csak akkor miért történt ez a vérzés ?
2015. nov. 25. 15:20
 3/3 anonim ***** válasza:

lehetni lehet akár beágyazódási vérzés is, de ciklus elején voltatok együtt, kevesebb az esélye, hogy terhes vagy, pláne, hogy védekeztetek---->iígy még kisebb az esély.

Vérzés nemcsak terhesség kapcsán vagy menstruációkor lehet, lehetséges sérülésnél (pl heves szex), fertőzésnél, vérzékenységnél, hormonális zavarból. A nőgyógyász többet tudna mondani.

2015. nov. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!