Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Feszülő, érzékeny mell,...

Feszülő, érzékeny mell, negatív teszt. Lehetek mégis terhes?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnénk babát, de eléggé szabálytalan a ciklusom, így nem könnyű. Elvileg 4-én (nem) kéne megjönnie, de 3. napja feszül, érzékeny a mellem, és elsötétedtek, kiszáradtaka a bimbók. Mivel nem múlt el, ma reggel teszteltem, de negatív. :( Lehetséges, hogy mégis sikerült a baba?

(Tesztet azért csináltam, mert úgy gondoltam laikusként, hogy ha már a hormonok feszítik a mellem, a teszt is kimutatná.)


2015. nov. 24. 11:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
4-ig még 10 (!!!!!!!) nap van, ilyenkor az ovuláció után termelődő progeszteron okoz mellérzékenységet.
2015. nov. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tudom, de van hogy egy hetet is késik, ill előbb jön. Valójában a színelváltozás miatt kezdtem örülni.
2015. nov. 24. 11:14
 3/3 mandiga ***** válasza:

Még bármi lehet. Mindenesetre drukkolok!!!

Nekem több mint két hetet késett a mensim, majd iszonyúan elkezdett fájni a mellbimbóm, ismét volt egy kis remény bennem ami ma elszállt, mert megjött. Tesztek persze negatívak voltak. :(

2015. nov. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!