Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hallottam hogy terhesseg...

Hallottam hogy terhesseg megallapitasara ecetre vizeletet kell onteni es ha elszinezodik akkor terhes vagy. Milyen szine lehet ha terhes vagy? Hallottatok mas modszert?

Figyelt kérdés

2015. nov. 25. 15:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Terhességi tesz dm rossman kb 300ft ki lehet bírni!
2015. nov. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezt valami orvosi tudományos szaklapban olvastad ? Oszd meg velünk a forrás elérhetőségét !
2015. nov. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én azt hallottam (de lehet, hogy kamu), hogy van valaki az sztk-ban, aki (de cssss!!!) rendelkezik valami diplomafélével és van egy gépe is, jaj mi is a neve. sajnos nem tudom. na, de azzal meg tudja nézni a méhedet. tudom, nagyon durván hangzik, de igaz. legalábbis...beszélik.


anyukám mondta, hogy olyasmi is van a drogériákban, ami egy kis doboz és benne van egy lakmuszpapír, amire rá kell pisilni. de szerintem ez csak valami városi legenda.


maradj az ecetnél.

2015. nov. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez olyan aranyos. Van aki meg a Télapóban hisz.:)))
2015. nov. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Olvastam én is.. itt osztotta meg valaki, plusz 10 egyéb módszerrel. Angol nyelvű honlap volt.

De a terhessegi tesztnel mar csak a doki pontosabb. A tobbi modszer nem megbizhato,semmit sem ersz el vele!

2015. nov. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!