Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Attól hogy van vérzésem még...

Attól hogy van vérzésem még lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Volt valaki így?tegnap és tegnap elött is pozitív lett az ih teszt de hcgt ma csinálok.lehet reménykedni?

2015. nov. 26. 09:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Az LH (gondolom azt akartad írni) teszten általában mindig van 2 csík, nekem mensi alatt is volt. Ha reggeli első vizeletből méred TÖBB NAPON ÁT, és erősödik, akkor lehetséges, hogy terhességre utal, viszont erről is megoszlanak a vélemények. Ha megvan a mensid, é nem látok nagy esélyt a babára, de ha meg akarod nyugtatni magad, akkor csinálj egy HCG tesztet is!
2015. nov. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nekem sem szokott rajta két csík lenne csak pékor....én reménykedem
2015. nov. 26. 10:58
 3/5 anonim ***** válasza:

nekem mind a 3 terhességem alatt volt vérzésem a megszokott időben 2-3x, igaz minden alkalommal egyre kevesebb ...

szal igen lehetsz terhes

2015. nov. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszike a bíztatást nagyon szeretném másfél éve várjuk...
2015. nov. 26. 12:32
 5/5 anonim ***** válasza:

Még egy kis bíztatás, barátnőm is terhes volt mensi ellenére, de mensi után egy héttel még negatívat tesztelt.... utána levő héten meg pozit... Ritka, de van ilyen :) Babára várva mindig a remény hal meg utoljára!

Drukkolok

2015. nov. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!