Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 1 napja kesik. Tegnapelőtt...

1 napja kesik. Tegnapelőtt este volt egy kis rózsaszínes vérzésem, mellfeszülés és menszi szerű görcsök, ami tegnap délutánra teljesen el is múlt. Két tesztet csináltam, mindkettő -. Azért remenykedhetek szerintetek?

Figyelt kérdés
28 naposak a ciklusaim.Viszont a Fertilitys hőgörbém szerint tegnap még csak a 12 dpo jártam.A hőm még mindig 37.1,de semmi tünetem nincs már.

2015. nov. 6. 06:46
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
Lehet igen.Magas ho biztato.Mikor teszteltel ma?
2015. nov. 6. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
Csak saját tapasztalatot tudok írni, nekem ilyen esetben meg szokott jönni... pedig én is várom már a második csíkot.
2015. nov. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 A kérdező kommentje:
Igen,ma is teszteltem meg csütörtökön a nem várt napján is.Csütörtökön.Csütörtökön x-epil tesztel,ma meg neten rendelt 10-es tesztel.Csináltam egy ovu.tesztet is,azon nagyon halvány kis csíkot láttam.Viszont a hőm még mindig 37.1.Kedves második, sajnos én is már sok - teszten vagyok túl az elmúlt hónapok során,jó lenne végre egy +.Eddig az egyetlen biztató jel a magas hőm,mert tényleg semmi tünetem.Sok sikert kívánok neked a + teszthez.
2015. nov. 7. 06:45
 4/46 mandiga ***** válasza:
Reggel magas a hőd vagy inkább délután, estefelé? Ugyanúgy vagyok mint te, nekem ez a második napom, hogy késik eddig. A derekam fáj nagyon megint, most kezdte el, tegnap meg egyfolytában úgy éreztem, hogy megjön, de semmi, estére, vagyis ma reggelre meg barnás rózsaszínes valami volt a betétemen. Nekem a hőm reggel 36.7 volt, délelött meg már 37.1, tegnap este meg 37.4. Ez a 9. napja, hogy pozitív az ovutesztem, a hcg teszt negatív, és nem tudom mi van velem. Vettem ovulációs mikroszkópot is, az meg tiszta páfrány. Semmit nem értek.
2015. nov. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 A kérdező kommentje:
A reggeli,ébredési hőmet mérem csak,épp most mértem,most is 37.1.Ez már a harmadik napja,hogy késik.Mivel szerdán este nagyon kicsit véreztem,azt hittem meg fog jönni ezer gyorsan rendeltem a neten egy teszt csomagot 12 ovu és 3 terhességi tesztel,ami péntekre meg is érkezett.Azóta a terhessegi teszteket ellőttem,mind -,és az ovu.teszteket is használom,de azóta is éppen észrevehető kis csíkot látok ami egyáltalán nem erősödik,sőt...!Pedig elvileg erősödnie kéne.Tegnap vettem egy Predictor Early tesztet,mert az volt a legérzekenyebb,hát azon meg vagy van vonal,vagy nincs,nem igazán kivehető.Utólag olvastam róla,hogy nem igazán megbízható.Szóval én is teljesen meg vagyok zavarodva.Te hányadik napon jársz?
2015. nov. 8. 06:47
 6/46 A kérdező kommentje:
Ja,bocs,most látom hogy a masodik.És te tudod mikor volt az ovud? Nekem a hőgörbém alapján okt.23-án,tehát ez a 16.Dpo.Mostanra már bármilyen tesztnek tök jól ki kéne mutatni, nem?
2015. nov. 8. 06:51
 7/46 anonim ***** válasza:

A 2. válaszoló vagyok, drukkolok neked! Mi újság?

Az első gyermekemnél a Predictor Earlyt használtam én is, a nemvárt napján délután már szépen látszott a csík. Amíg fent van a hőd, és nem jön meg addig van remény, és hátha hamarosan a teszten is meglátszik az a csík... Drukkolok nagyon!

2015. nov. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 mandiga ***** válasza:

Nekem 6-án kellett volna megjönnie, de még semmi. Menzesz szerű görcseim vannak, viszont nem akar megjönni. 3 nap késés után elvileg mutatnia kellene a tesztnek, de nekem a hcg negatív, az lh teszt meg 9 napja pozitív. Lehet velem nem stimmel valami. A reggeli hőm 36.7, estefelé meg 37, 37,4 szokott lenni. Nem értem mi van velem. Vaterás One Step terhességi tesztet használok, de semmi. A predictor meg hajlamos a szellemcsíkra, nekem olyan volt. Facelle tesztet vegyél, azt sokan dicsérik, ha nem jön meg akkor én is veszek, de nem fűzök hozzá sok reményt. Arra is gondoltam, hogy lehet nem repedt meg a tűszöm és az csinálja ezt velem?


Elég siralmas a görbém, csak akkor miért megy fel este a hőm? Egy hete voltam rákszűrésen, de lehet pár nap múlva megyek vissza ha nem jön meg. Neked meg drukkolok, hogy baba legyen.


[link]

2015. nov. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 A kérdező kommentje:
Kedves 2. válaszoló,köszönöm szépen a drukkot,de sajnos egyre elkeseredettebb vagyok.
2015. nov. 9. 21:02
 10/46 A kérdező kommentje:
Gyanis ma reggel is teszteltem és ismét - a teszt. Pedig azt gondolom,hogy 4 nap késés után reggeli vizeletből legalább egy halvány csíknak illene ott lenni.Azért köszönöm szépen a bíztatást.
2015. nov. 9. 21:05
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!