Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez trifázisos görbének számít?

Ez trifázisos görbének számít?

Figyelt kérdés

A peteérés csíkját rossz helyre húzta be, az 17-én volt, a másik leesésnél, vagyis aznap volt pozitív az ovutesztem.


[link]


Sosem ment fel 37-re a reggeli hőm, lehet reménykedni a babában? Eddig szépen alakul?

Jól számolom, hogy a 8dpo-n vagyok?


2015. nov. 26. 15:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lehet adni rá mert ha jól látom elég összevissza időpontokban méred. :(
2015. nov. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ez minden esetben ébredési hő, tehát igenis adni lehet rá. Arról nem tehetek, hogy folyamatos műszakban dolgozom. Ennek ellenére mindent jól mutat.
2015. nov. 26. 15:53
 3/11 A kérdező kommentje:
Szóval az időpont méréstől függetlenül kérek választ. Képzeljétek oda, hogy mindig reggel nyolckor mértem, na bumm.
2015. nov. 26. 15:54
 4/11 anonim ***** válasza:

Lehet hogy az lesz, igazabol meg par nap kell hogy kideruljon, de biztato az emelkedes.

Kozepen kicsit cikk-cakkos, de ha a 17. napon volt peteeres, akkor az emelkedes jo helyen van.

Nekem is kb 7 nappal a peteeres utan volt ugras 37 kornyekere, ott is maradt es baba is volt. Akkor trifazisos gorbem volt szerintem, de nekem az volt eddig az egyetlen homerozos honapom, igy nem tudom hogy baba nelkul milyen lett volna.

De megmutatom:

[link]

Drukkolok!

2015. nov. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
82%
Kicsit nyers modorral rendelkezel. Az ebredesi honek a lényege : minden reggel ugyanabban az időpontban kell!!!mérni különben semmit nem ér az egész. De ezt egy nőgyógyász is elmondja neked ha megkerdezed. Ha össze vissza mered semmire nem mész vele. Pl. 4 kor alacsony a hő. 6 kor már magasabb és 7 után már teljesen más értéket mutat. Sokkal magasabbat. Na ezért nem mindegy mikor méred. Én pl 3 szakban dolgozom. Mégis meg van a trükkje hogy pontos diagnózist kapjak. És a stilusom is rendben van.😊
2015. nov. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

4-es válaszadó:

A tiéd igazán gyönyörű görbe, köszi, hogy megmutattad. :)


5-ös válaszadó:

Alapvetően nem vagyok nyers, csak bánom, hogy egyáltalán beleírtam az időpontokat, mert máskülönben senkinek nem jutna eszébe azzal foglalkozni, csak válaszolna a kérdésre.

Hónapok óta nézem a hőm, és mégis pontosan látszódott mindig, mikor van peteérés, azt is pontosan tudtam, hogy mikor nem jött össze, mert leesett a hő menstruáció előtt.

Egyáltalán nem lesz más a görbe, ha lent a hő, akkor délután fél 3-kor is lent lesz, meg 2:25-kor, amikor hajnalban kelek, ugyanígy, ahogy ezen a görbén is látszik, 2:25-kor is mértem magasabb hőt. Mindig máshogy jön ki a beosztás, de a görbe sosem volt értékelhetetlen.

A 3 műszak azért jóval könnyebb eset, mint a folyamatos, te legalább hétfőtől-péntekig egyféleképp dolgozol, én meg van olyan hét, hogy háromféleképp. Nem tudom, te milyen trükkel oldod meg, de gondolom, meg sem akarod írni, mert nem tetszik a stílusom. :D de mindegy is, én folytatom ezt, mert igenis az a lényeg, hogy előtte több óráig feküdjek, nem a napszak.


A további esetleges válaszadók annak tudatában válaszoljanak, hogy egy mindig azonos időpontban mért reggeli görbét látnak. Köszönöm!

2015. nov. 26. 17:23
 7/11 anonim ***** válasza:

Kérdező, nincs igazad, de nem kezdek vitába veled még én is, túl okosnak érzed magad. :) csak azt nem értem, ha segítséget kérsz, akkor miért nem fogadod el, ha valami nem a te elképzelésed szerint történik, nem robotok vagyunk, akiktől kérdeztél, hanem emberek, tehát igen is ha feltöltöd így a görbéd, fel fog tűnni az össze-vissza mérés. TELJESEN egyet értek a válaszolóval.


Ettől függetlenül ez MÉG nem trifázisos görbe, de ha két nap múlva is így fog kinézni, akkor már mondható annak. De az összevissza mérés miatt ez mit sem számít...

2015. nov. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"mert igenis az a lényeg, hogy előtte több óráig feküdjek, nem a napszak. "


Ez egyébként igen derék :D A napi bioritmus számít, úgyhogy nem tudom honnan szeded ezt.

2015. nov. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező ismerem a reménykedő görbéket :S A tied nem trifázisos, de babához nem is kell az ;) Minden esetre a nagy cikk cakk ellenére volt szépen ovu és bíztató az emelkedés, de sajnos még türelemmel kell lenni pár napig, hogy biztosan babagyanú legyen. Nekem életemben először ment 37-re és fölé mégse voltam babás :( alap hőm pedig 36,4-36,5, szóval tényleg szépen fent volt és még késett is két napot és mensi alatt se esett le , pedig MINDIG leesik és gyengébben is volt meg :S Szal a biztos majd az lesz ha pozit tesztelsz, addig marad a remény, de ellenőrzésre nagyon, jó, hogy látod volt ovu és van esély :) Drukkolok és a reményt sose add fel :D Szép görbét és egy kétcsíkos tesztet kívánok :)
2015. nov. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
De elarulom😊. Az orvosom mondta hogy minden reggel 5 kor mérjem reggelesben delutanosban. Ejjeles ben pedig mindig ugyanakkor keljek 6 órát aludjak. Ez úgy számít mint a reggeli hő. De mindig egyidoben kell mérnem ez a lényeg. Igazából ezt sztem Te is tudod csinálni . Gondolom 5-3-6 os műszakban vagy heti 2 pihenovel. Próbáld meg egyidore tenni a mereseket. Szurkolok. Én még csak 6 éve várok a babára. De még nem kíváncsi ránk 😕.
2015. nov. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!