Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sablonos kerdes, segitsegre...

Sablonos kerdes, segitsegre van szuksegem. Teherbe estem, mi tevo legyek?

Figyelt kérdés
2015. nov. 29. 19:53
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:

A helyzet szokasos. Hulyek voltunk, es felelotlenek. 17 evesek vagyunk, 1,5 eves

kapcsolat. Vedekeztunk, de megsem, ergo megerdemeljuk a kovetkezmenyeket.

Atlagosan 34 naposak a ciklusaim, szornyen rendszertelen, de mar a 42. napban vagyok, hetvegen tesztelunk, 100%-ig biztos a terhesseg. Ne ezzel tamadjatok kerlek. Aki okoskodni jon ide, kiosztani, oktatni az ne is olvasson tovabb.

Ostoba, felelotlen kisp0csok vagyunk, tudom.

De hatalmas a baj. Anyammal semmilyen kapcsolatban nem vagyok, sosem volt meg az anya-lanya kapocs. Semmit nem tud rolam, csak a fejemhez vagja, hogy okos legyek, ne legyen baj a szexualis eletemmel. Megis megtortent. Szegenynek rengeteg baja van, nagyon depresszios mostanaban, alig birja. Erre ezt hozom a nyakara.

Egyszeruen nem kozolhrtem most vele, hogy anya, van egy bohoc a fiokomban. Nem alkalmas. Osszetorne teljesen. Szanalmas, de az egyetlen kiutat az eletem eldobasaban latom. Ezt sem tehetem meg vele. Meg hulyeseg, tudom.

Megis mi tevo legyen? Nem, nem tudok leulni vele beszelni errol.

Szerintetem mi lenne a legjobb megoldas? Parom anyukajahoz nincs kepem fordulni. A mesterdeges elvetelest nem tudom kiskorukent egyedul intezni, ez a dontesunk, nem tartjuk meg.

Van hasonlo tapasztalatotok? Ti hogyan oldottatok meg? Kerlek segitsetek.

2015. nov. 29. 19:55
 2/20 anonim ***** válasza:
70%
Ha el akarjátok vetetni, és 17 éves vagy, akkor nincs más választásod, ha tetszik ha nem, szólni kell édesanyádnak, hogy aláírja az abortuszos papírokat! Sajnálom amúgy, mi meg nagyon szeretnénk babát! :( :) De megértelek, én sem bírtam volna elképzelni, hogy 17 évesen anya legyek!
2015. nov. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Az egyetlen értelmes megoldás, hoyy anyukádnak szólsz, hoyg teherbe estél és ez szeretnéd vetetni, menjen veled és írja alá aszükséges papírokat.


Ha ö nem egyezik bele, akkor a gyámhatósághoz fordulhatsz és ök engedélyezhetik a szülö ellenére is.

2015. nov. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

A sors fintora...

Nagyon nagyon szoritok nektek!:)


Epp ez a problemam, szuleim nem tudhatnak errol jelenleg. Nagyon rossz lelki allapotban vannak, feltem oket. A gyamhatosag ezt nem fogadja el, ugye?

Szornyen tonkre menne minden az abortusz utan. Teljesen biztos, hogy sohs tobbet nem talalkozhatnank a parommal. Nekem csak o van, orulten szerelmes vagyok. Szerencsere ez viszonzott, es kitart mellettem. Magunknak csinaltuk, de felnott korunkig felejtsuk el egymast? huhh... annyira kilatastalan az egesz

2015. nov. 29. 20:12
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Jelenleg három választásod van, de egyik sem olyan, hogy el tudd titkolni.

-abortusz

Kell édesanyád aláírása, abban nem vagyok biztos, de lehet a családgondozóba is el kell kísérnie.

-megszülöd és örökbeadod

-megszülöd és megtartod.

Más lehetőség nincs, ráadásul az abortuszt ne. végzik el bármikor, szóval ha így döntesz, akkor ne húzd a drága időd, szólj minél előbb. 1-2 hét elintézni.

2015. nov. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem menj el egy nogyogyaszhoz oda nem kell feltetlen szulo, o majd megalapitja, hogy terhes vagy e vagy sem. Aztan ugye majd megkerdezi, hogy szeretnetek vagy sem... ezutan jonnek a szulok. Anyukadnak mindenkepp el kell mondanod.
2015. nov. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Akkor nincs konnyu kiut. Valakit tonkre kell tennem mindenkepp a felelotlensegunk vegett.

Koszonom valaszaitokat:)

2015. nov. 29. 20:45
 8/20 anonim ***** válasza:

Bármennyire is nehéz most a családi helyzet, a lányuk vagy! Ezt ne felejtsd el!


Kiskorú vagy, nem tudod megkerülni a szüleidet. Ess túl rajta, ne húzd az idődet.

2015. nov. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
6-os válaszoló vagyok. Egyébként hogyan védekeztetek? Mert nekem volt már, hogy sokáig késett a menstruációm és nem a terhesség állt a háttérben.
2015. nov. 30. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Megszakitas. Hol gumi, hol ez. Szoval ossze vissza. Hat itt a kovetkezmenye.
2015. nov. 30. 07:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!