Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnenk babat...es mensim..nov.23 an volt...de rá egy hettel belem ment nem is egyszer...es tudom van az hogy barmikor teherbe eshetek...de igy mennyi az eselye??

Nagyon turelmetetlen vagyok mert nagyon szeretnenk pocaklakot...


2015. nov. 29. 21:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Még el sem telt egy hét 23-a óta....
2015. nov. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tenyleg elirtam...21én voltunk együtt
2015. nov. 29. 21:31
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha 28 napos a ciklusod, és rendszeres, akkor is a ciklus 12-15. napján van a legérzékenyebb időszak a fogamzásra, a 7-8. nap akkor esélyesebb, ha 22-25 napos ciklusod van, de még akkor sem, mert ez utóbbi esetben viszont gyakoribb, hogy hormonális problémád van. Extra tüszőrepedés mindig előfordulhat, de nem olyan gyakori, mint azt gondolnánk.

Ha nagyon türelmetlen vagy, akkor is számoljatok a az átlagos ciklushosszból le 14 napot, és annak a nap környékén legyetek mindenképp együtt, "biztos ami biztos", ne egy-két naptól várjatok eredményt. Próbáljátok meg lazán felfogni, mert sajna ez nem olyan, hogy garancia van rá, hogy első hónapban összejön, de kívánok nektek mihamarabbi babavárást!

Apropó, nézz utána az LH teszteknek, hőmérőzésnek, ha rendszertelen a ciklusod, vagy hosszú, akkor érdemes lehet már most elnézni egy nőgyógyászhoz, hogy az olyan alapvizsgálatokat megejtse, amikkel könnyen ki lehet szűrni gátló tényezőket, viszont akár hónapokba kerül rendezni (pl. pajzsmirigy-alulműködés, esetleges hormonzavar, inzulinrezisztencia)

Minden jót!

2015. nov. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönjük :)
2015. nov. 29. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!