Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek meg terhes ha megjott?

Lehetek meg terhes ha megjott?

Figyelt kérdés
Tudom ez nagyon buta kerdes.Nemreg dontottem el ,hogy lelkileg keszen allok a kistesora ezt kozoltem a parommal aki gyorsan cselekedett is.Azt tudni kell nekem sosem jon meg idoben a legtobbszor olyan 25 nap telik el ket menstruacio kozott de van hogy 21.Igy nekem semmi ertelme szamolgatni.Az egyuttlet utan 8 nap telt el es tegnap este megjott.Nem szamitottam ra igazan.Semmi jelet nem ereztem es este jott meg mar lefekveskor.Eloszor elenk piros szinu volt.Mar most rendes sotet piros.Nem "omlik" ahogy szokott de van.Szamithatok igy valamire vagy jovo honapban minden nap probalkozzunk??Mar olyan jo volt belegondolni ,hogy talan az vagyok.Tegnap este ota olyan rossz kedvem van.Tudom meg most kezdtuk el a probalkozast de olyan jo gondolat volt hogy mar talan sikerul.A lanyom az elso alkalommal osszejott.:-)
2015. nov. 27. 11:59
 1/4 anonim ***** válasza:

"sosem jon meg idoben a legtobbszor olyan 25 nap telik el ket menstruacio kozott de van hogy 21.Igy nekem semmi ertelme szamolgatni"


Mi van?

21 és 35 között normális, és pont annak érdemes jobban számon tartani, akinek egy kicsit is változékonyabb!

2015. nov. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
3 honapja pont igy ereztem magam,hozzateszem en 3 pozi tesztet teszteltem (nem halvanyat) nemvart elotti napokban. Mar elhittem h babas vagyok es megjott....nem erosen. Vegig teszteltem a menzeszes napokat,megis mind negativ volt. Ugyanigy letortem mint most te! Sztem ha megjott,nincs baba. De ha teged az lelkileg megnyugtat akkor csinalj tesztet ha vege a menzeszednek. A helyedben vezetnek hogorbet,esetleg ovu tesztelnek,hogy tudd mikor van az ovud. Mindennap ne probalkozzatok,mert nagyobb az eselye h babas legyel ha 2 naponta vagytok egyutt! Sok sikert kivanok!
2015. nov. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 mandiga ***** válasza:

Nekem 25 naposak a ciklusaim. Most viszont kitolódott 43 napra. Végig teszteltem, de sajnos baba nem volt. 4 napja jött meg észrevétlenül, semmi görcs, pedig az első napon szokott lenni. Reggel kezdődött, másnap délutánra már csak barnáztam, azóta is, viszont keveset. Ma ellőttem egy facelle tesztet :( sajnos negatív. Én is reménykedtem. Esetleg csinálj te is egy tesztet, és biztosra fogod tudni.

Drukkolok!!!!

2015. nov. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat!Igaz megjott de nem olyan mint szokott lenni!Tudom ilyenkor mindent kepzel az ember csak hogy hitegesse magat de megis sokkal kevesebb van mint maskor a szine is mas.Masokr nem gyozom cserelni most pedig szerintem ha hagynam e betet eleg lenne egesz nap es az sem lenne tele.Masokr nem gyozom cserelni es nagyon sotet szokott lenni a szine.Most csak vilagos piros.Sok eselyt en sem adok neki de szerintem mas is volt mar igy.Majd csinalok tesztet ha vege bar lehet meg korai lenne.Lehet megvarom a kovetkezo menszeszt aztan elvalik!
2015. nov. 28. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!