Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A tornázás befolyásolhatja a...

A tornázás befolyásolhatja a beágyazódást?

Figyelt kérdés
több hónapja próbálkozunk, de sikertelenül eddig. Én nem vagyok egy nagy tornázós, de ha néha rám jön, akkor van egy gyakorlat sorom amit végig csinálok. Tehát nem mozgom rendszeresen. Most viszont van időm a héten rá, de 7. dpon vagyok...a gyakorlatsor hasprésből, helyben futásból, ugráló kötelezésből áll főként, illetve van benne comberősítés is.
2015. nov. 30. 13:42
 1/8 anonim ***** válasza:
A beágyazódást nem befolyásolja és egy ilyen (gondolom) minimális kis mozgás a teherbeesést sem. mondjuk arra érdemes figyelni, hogy ha terhes vagy, akkor az elején ne ugrálj, ne fuss, később már lehet. A hasprésről megoszlanak a vélemények, de a legtöbben azt mondják, hogy lehet bármikor a terhesség alatt csinálni, ha minden oké, de a legtöbb terhes nő természetesen nem csinálja inkább ezt a gyakorlatot.
2015. nov. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
konkrétan 13 perc helybenfutás-ugrálókötelezés vegyesen, és 300 hasprés...a többi comberősítés, kb. 10 perc.
2015. nov. 30. 13:46
 3/8 anonim ***** válasza:
Pont egy hónapja aktívan tornáztam és várandós lettem. Szerintem a nem megterhelő mozgás jó hatással van ezekre a dolgokra. :)
2015. nov. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Andizsuzsi ***** válasza:
Hát ha Kovács Kati és Görbicz Anita pl. terhes tudott lenni... ők azért "tornáztak" rendesen.
2015. nov. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nagyon okos hozzászólás...épp ezért írtam, hogy én nem mozgok rendszeresen...ők aktív sportemberek...
2015. nov. 30. 14:22
 6/8 A kérdező kommentje:
itt az a kérdés hogy aki alapvetően nem tornázik, ha hirtelen elkezd egy átlagos intenzitású, 30 perces tornát nyomni, az befolyásolhat e bármit a beágyazódáson. Én egyébként úgy gondolom hogy nem...csak kíváncsi vagyok valaki tud e a témában nálam többet
2015. nov. 30. 14:23
 7/8 anonim ***** válasza:
nem befolyásol semmit.
2015. nov. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, 30 perc mozgás nem befolyásol semmit, de olvastam már olyan írást, ahol nem javasolták a tornát éppen ebben az időszakban elkezdeni, amikor teherbe akarsz esni, ők a sétát javasolták, szerintem viszont baromság, tornázz nyugodtan, csak ne napi 3 órát.
2015. nov. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!