Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Üres petezsák? Van még esély?

Üres petezsák? Van még esély?

Figyelt kérdés
Okt. 25-én volt az utolsó menstruációm, nov. 25 óta az összes tesztem pozitív. Ma az orvos azt mondta, hogy nem lát még semmit, csak a petezsákot, menjek vissza két hét múlva. Van még esély?
2015. nov. 30. 17:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
szerintem van meg esely ! :) lehet keson fogant es meg nem latszik !
2015. nov. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Van. Nem azt mondta, hogy üres a petezsák, hanem azt, hogy még nem lát semmit. Második babámnál 3-szor voltam ultrahangon, mire megállapította a doki a terhességet. Először nálam is csak petezsákot látott hüvelyi UH-n, másodszorra (2 hét múlva), már látta a "babát", de még nem volt szívhang, harmadszorra minden rendben volt.
2015. nov. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Annyit mondott még, hogy ha baba van, akkor ő biztosan nem a mensi szerint számított időben fogant, hanem utána.


De az ijesztett meg, hogy nem igazán foglalt állást a kérdésben. Kérdeztem baj van, azt mondta lehet. Kérdeztem, minden rendben lesz-e esetleg, azt mondta lehet.

2015. nov. 30. 17:55
 4/17 anonim ***** válasza:
Hatarozott egy doki :D Egyebkent megertem mert korai a terhesseg.En is hasonloan voltam mint a 2.valaszolo.Elso uh petezsak,egy het mulva nem latott semmit azt mondta lehet felszivodott :/ Egy het mulva ujra uh. akkor meg mar volt szivhang :)) Drukkolok majd ird meg.
2015. nov. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Nekem is napra pontosan így van.Ma vagyunk az 5.hétben.Én ezért nem mentem.el még dokihoz.Még nagyon korai csak akkor láthatna embriót ha előbb fogant volna.Semmi baja a babának.az előző terhességemnél én is korán mentem ott a doki méhen kívüli terhességről hadovált meg cisztákról.elmentem.rá 2 hétre másik dokihoz akkor csak embrió volt rá megint 8 hetesen szívverés volt.
2015. dec. 1. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Olyan határozatlan ez az orvos...vagy nem?

Vicc félre téve.

Nekem azt mondta az orvos hogy el deformált üres lapos petezsák látható méhen kívüli terhesség veszéllyel. ...lassan 8 éves. Azóta méhen kívül van.😂😁😀.

Szurkolok hogy mindena legnagyobbrendben

2015. dec. 1. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Na folyt.kov. szval szurkolok h minden a legnagyobb rendben legyen! Ird majd meg hány hetes vagy😊
2015. dec. 1. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! Máris jobb a kedvem! :)


14.-én kell visszamennem.


Közben rákerestem az orvos nevére, és hát sok jót nem mondanak róla, sőt... Szóval lehet, hogy máshoz kellene mennem inkább.

2015. dec. 1. 18:40
 9/17 mandiga ***** válasza:
Szerintem is keress másik orvost. Drukkolok, és majd írd meg mi volt az ultrahangon.!!
2015. dec. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Ma voltam dokinál. 7 hetes terhes vagyok, van szívhang is :)
2015. dec. 14. 17:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!