Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha kétszer megjött, akkor...

Ha kétszer megjött, akkor ugye nem lehetek terhes? Még akkor sem, ha most meg nem jött meg.

Figyelt kérdés

Szept. közepén voltunk együtt exemmel. Szept. végén megjött és okt.-ben is. Most meg 1 hete nem jött meg.

Akkor ez gondolom hormonprobléma mint terhesség..pláne, hogy óvszert is használtunk.


Pár nap múlva azért értelmes tesztet csinálnom?


2015. dec. 1. 18:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem hogy terhes lennel..valami mas gond lesz.Ciszta vagy kesoi ovu.
2015. dec. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Késik!
2015. dec. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Holnap lesz 8. nap, hogy késik..

Akkor nem kell tesztet csinálni?


Egyszer olvastam, hogy valaki úgy lett terhes, hogy egy mensi még meg volt neki.

2015. dec. 1. 18:24
 4/11 anonim ***** válasza:
Csinalj nyugodtan tesztet es akkor megnyugszol :) 1# voltam
2015. dec. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem csinálj tesztet
2015. dec. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Akkor nem voltál terhes, de attól mostanra terhes lehetsz (a gumi finoman szólva nem tuti módszer).
2015. dec. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Gumi nem tuti?? Mivan? :-)
2015. dec. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én úgy értettem a kérdést, hogy szeptember óta nem volt a kérdezőnek szexuális kapcsolata. Már pedig annál "tutibb" módszer nincs. Szerintem....
2015. dec. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

7-es, óvszerrel egy év alatt 100-ból 3-4 nő esik teherbe, ez eléggé vacak érték.


Nézz utána a perl-indexnek.

[link]

2015. dec. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Köszi de ismerem a pearl indexet. Azt tudtad, hogy az is bele van számolva amikor a gumi kiszakad? Na az elég egyértelmű dolog. Olyankor meg lehet rohanni 72 orasert...


De amúgy az a 3-4 teljesen jó, egyáltalán nem vacak érték.

2015. dec. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!