Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem erősödnek a tesztek?

Nem erősödnek a tesztek?

Figyelt kérdés
6 napja késik a menstruációm viszont az x-epil tesztjeim csak középerősségűek, nem erősödnek. Sajnos volt már kémiai terhességem, mondjuk, akkor halványodtak a tesztek, most egyenlőre nem. Mitől lehet ez? (Mindig reggeli pisiből csinálom). Ja Duphastont kell szednem..
2015. dec. 1. 20:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Van olyan képed amin egymás alatt van az összes teszted?Ha igen akkor megnézhetném?
2015. dec. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem soha nem lettek igazán erősek a tesztjeim, úgyhogy ne izgulj. Biztos nem én vagyok az egyetlen.
2015. dec. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs képem, de egyértelműen nem erősödik, nem is halványodik...egyébként x-epil tesztek..
2015. dec. 1. 22:09
 4/9 A kérdező kommentje:
Na csináltam egy expect tesztet.Erősebb lett a tesztcsík, mint a kontroll...
2015. dec. 1. 22:41
 5/9 anonim ***** válasza:
Nyugi nálam is ugyan ez a szitu,ne gondolj a legrosszabra.
2015. dec. 2. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi! Próbálok optimista lenni :)
2015. dec. 2. 15:02
 7/9 anonim ***** válasza:
Tudsz képet feltenni??Én nemsokára megtudom a Bhcg eredményét.
2015. dec. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

[link]

A felső tegnap reggeli, itt a tesztcsík a nagy karikában van. Erősebb mint a kontroll.

A második ma délutáni

Az x-epilek látható pozitívak nem nevezném őket erősnek, de jól látható, viszont teljesen ugyanolyanok, azokat már kidobtam. Eléggé rossz a telefonom kamerája, sajna csak ilyen képet tudok

2015. dec. 2. 17:28
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ezek nagyon szépek;)Gratulàlok kismama,amugy az x epil nekem se erösödik olyan ütembe mint az Intimed.
2015. dec. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!