Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Áprilisban hagytam abba a...

Áprilisban hagytam abba a fogamzásgátló szedését (10 évig szedtem) mert babát szeretnénk. Ebben a hónapban nem jött meg, viszont a tesztek negatívak. Mikor kell orvoshoz menni és meddig kell tesztelgetni? Részletek lent.

Figyelt kérdés
Soha egy napot nem késett a menstruációm akkor se amikor abbahagytam, akkor se mikor 10 éve még nem szedtem. Szóval tényleg órát lehetett állítani, viszont ebben a hónapban nem jött meg,19. -én kellett volna. Azóta csináltam pár tesztet de mind negatív. Meddig próbálkozzak a tesztekkel? És mikor menjek el orvoshoz, hogy érdemben tudjon mondani valamit. Ha megfogant a baba akkor 28. án lenne két hetes, az még korai a teszteléshez is meg az orvos se látna semmit ha most mennék? Köszönöm a segítséget.
2015. nov. 26. 08:03
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha a teszt negativ es 19- e ota kesik akkor valami mas miatt nem jott meg. A tesztnek mar regen ki kellene mutatnia.
2015. nov. 26. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!