Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől van ez? Mégis terhes...

Mitől van ez? Mégis terhes lennék?

Figyelt kérdés
Vasárnap jött meg a nemvártom, de nem volt előtte semmi tünetem, csak szombat este szédültem. Viszont ahogy megjött olyan furcsa érzésem volt. Nem görcsöltem, hanem inkább feszített a hasam, viszont egész ma reggelig fájt, elég kellemetlen volt, de nem igazán tudnám mihez hasonlítani. Kevesebb is a vérzésem. Ma délután például egyáltalán semmi vérzésem nem volt. (Most sincs). Máskor ilyet soha nem csinált, mindig 4-5 napig vagy annál tovább tart a ciklusom és eléggé egyenletes szokott lenni. Volt már valaki hasonló helyzetben?
2015. dec. 1. 22:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Hat eleg furi...egy tesztel nem veszitesz semmit szerintem
2015. dec. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Szerintem nem vagy terhes csak sokat agyaltal ezzen hogy meg e fog jonni ebbe a honapba vagy epp sikerult e a baba...es ez miatt az agyad kicsit blokolta a mentruaciodat hisz legbelül meg mindig "terhessegre"gondolsz.



Napiszinten van ilyen kerdes kiírva"nem sértésnek "szántam,hanem annak hogy 100bol 1aki vérzés a terhesség alatt. Itt pedig napi szinten van kiírva 2-3ilyen jellegű kerdes.


Ha valaki terhes nem az lesz az elo jele hogy 3napos menstruáció vagy maszatols.

Hanem az hogy nincs menstruacioja vagy h van is par pecsét ami felnapig sen tart.

2015. dec. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Kedves második!


Pont ez az, ami miatt nem értem, hogy mi van, hogy egyáltalán nem görcsöltem rá, sőt, vasárnap reggel csodálkoztam is, hogy már hónap vége van és megjött. Tehát nem számoltam a napokat, hogy mikor lenne aktuális. Persze lehet igazad van. Eddig fel sem merült bennem, hogy esetleg mégis terhes lehetek, csak ez a mai délután zavart össze... De remélem nem lesz igazad :) (Anyukám amikor velem lett terhes 2 hónapig még rendesen menstruált, ezért is jutott eszembe, hogy talán.....)

2015. dec. 1. 22:48
 4/16 anonim ***** válasza:
Anyukám velem addig menstruált míg meg nem mozdultam. Szerintem mindenképp nőgyógyászt keress fel, ha baba van a dologban, ha nem.
2015. dec. 2. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 mandiga ***** válasza:
Én voltam most így. November 24-én megjött, egy betét simán elég lett volna, sötét színű volt, másnap délutánra már csak barnázás 2 napig. Amúgy az első 3 napban erősen szokott meglenni, majd gyengül, és 5 napig tart. Fura nagyon, és elötte a 25 napos ciklusomból lett 43 napos, arra számítottam, hogy most jó erősen fog megjönni. Teszttel próbálkozok, ha holnap is negatív, akkor ilyen volt most a menzeszem.
2015. dec. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Nekem november 12én jött meg és tartott 16ig. Ma csináltam tesztet totál pozitív így holnap doki.
2015. dec. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Gratulálok kedves utolsó! :)
2015. dec. 2. 13:28
 8/16 A kérdező kommentje:

Mandiga veled mi a helyzet?


Nekem 3 napig nagyon halvány rózsaszín folyásom volt, csináltam tesztet, de negatív lett. Jövő héten megyek orvoshoz. Ma reggel óta mensi szerű görcseim vannak, meg feszít a hasam még mindig. Tegnap délután szédelegtem is, de a vérnyomásom teljesen jó volt. Fogalmam sincs mi lehet ez. Egyre jobban el vagyok keseredve. :(

2015. dec. 5. 10:58
 9/16 mandiga ***** válasza:

Az én tesztem negatív sajnos. :(

Amúgy nekem is feszít a hasam, úgy húzódik vagy mi, a cicim napok óta érzékeny. A fertility szerint 5 napja volt ovum, hát nem tudom. A múlt hónapom annyira megzavart, a hormonjaim kiakadtak. Valószínű nem volt tüszőrepedésem.


Ha most még nega a teszted, azért én még tesztelnék a helyedbe, a rózsaszínes folyás utalhat beágyazódásra is, sokaknál olvastam, viszont lehet nem mutatja ki neked azonnal a teszt, csak pár nap múlva.

Nagyon drukkolok neked!!!!

2015. dec. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 mandiga ***** válasza:
Még annyi, hogy görbét vezetsz? Esetleg a folyás utalhat ovulációra is. Erre nem gondoltál?
2015. dec. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!