Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem várt előtt egy héttel...

Nem várt előtt egy héttel jelenhet babát ha baloldali petefészek tompán szurkál?

Figyelt kérdés
Àltalàban ilyenkor már szoktak fájni a melleim. Néha görcsöl picit a hasam. De most semmi mást nem érzek ami mensire utalna. Többet járok pisilni bár az akár felfazas is lehet.örülnék ha baba lenne :)

2015. dec. 2. 17:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát ezt nem lehet megmondani pontosan,hogy mitől lehet. Én is 1 hétre vagyok a menzitől mi is babát szeretnénk. Azaz most vagyok 10-11 dpon. Nekem is szúrkal hol a méhem hol hüvelybe sugarzik. Ma volt egy kis barna folyásom. Na meg negatív tesztem.. vagy vmi extra halvány ,de inkább száradási csík. :( hőm fent... magam alatt vagyok, hogy egészséges fiatal nőnek mért kell ennyit szenvedni és küzdeni :( drukkolok neked! Remeljük a baba jelez :))
2015. dec. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

A tesztet szerintem ismételt később ki tudja. Azért neked több tüneted is gyanús. De ha mégsem akkor se legyél elkeseredve írod hogy fiatal vagy. Lehet pont az ezzel kapcsolatos félelmeid és szorongás miatt nem jött meg össze eddig. De persze nem tudom mióta probalkoztok.

Kedves tőled hogy szoritasz. Én mégjobban szoritok neked! Csak fel a fejjel! :)

2015. dec. 2. 22:04
 3/5 anonim ***** válasza:
26 éves vagyok. De nekem sajnos ismét megjött! Te hogy vagy?
2015. dec. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Én 25 vagyok és nem rég kezdtünk el gyerekben gondolkodni. Amúgy 10.ere vártam de még nem jött meg. Lehet holnap tesztelek.

Sajnálom hogy most nem jött össze.

Ne stresszelj annyit mert az nem jó!!! Inkább mond azt hogy egészséges vagy és képes vagy teherbeesni! Akármikor megtörténhet ;)bízz benne!!

2015. dec. 12. 00:21
 5/5 anonim ***** válasza:
Köszönöm a bíztatást! :) Te ,hogy vagy? Teszteltél vegül?
2015. dec. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!