Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Láttok rajta valamit?

Láttok rajta valamit?

Figyelt kérdés

[link]

[link]



2015. dec. 2. 19:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nem, sajnálom :(
2015. dec. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
En sem sajnos :(
2015. dec. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ!
2015. dec. 2. 19:39
 4/11 anonim ***** válasza:

Hanyadik dpon vagy? Te kérdezted, hogy lehet-e szellemcsíkos? Nekem 11. dpon olyan halvány volt ez a clearblue teszt, hogy nem tudtam lefotózni. Előben láttam rajta. 15. dpon ismételtem, az már egyértelmű volt.

Én nem látok semmit de ha te látod, akkor lehet belőle egyértelmű pozitív pár nappal később.

2015. dec. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Semmi nincs rajta.
2015. dec. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én látok valamit, de szerintem az csak a reagens helye. Te élőben mit látsz rajta?
2015. dec. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én nem látom ne haragudj :( A clearbluen...ott van valami,de abban sem vagyok biztos! Én reggel akartam tesztelni clearblue-val de elhalasztom még :/ nekem ma volt a nemvárt napja!
2015. dec. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
14 dpo.-n vagyok. Sajnos én nem sem tudtam rendesen eldönteni hogy mit látok. Látok is meg nem vagyok benne biztos. Sajnos. Nagyon köszönöm mindenki válaszát, ismételni fogok! :) Nem, nem én írtam ki a szellemcsíkos kérdést. :)
2015. dec. 3. 08:08
 9/11 anonim ***** válasza:
Én nagyon halványan ugyan,de látom.Megy a drukk ♡
2015. dec. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

[link]


Nekem ilyen a clearblue tesztem. Negativ. Azthittem ez egy normalis teszt,pont ezert vettem ezt. Tevedtem.


Nalad mi a helyzet kerdezo?

2015. dec. 4. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!