Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ilyen hirtelen pozitív ovuteszt?

Ilyen hirtelen pozitív ovuteszt?

Figyelt kérdés

Az utóbbi 4 napban csináltam ovutesztet, hirtelen lett pozitív (alsó kettő a mai, nem hittel el, ezért csináltam mégegyet), esetleg valakibek volt már ilyen? Eddig olyat láttam mindenkinél, hogy szépen erősödött napról napra.


[link]


2015. dec. 3. 13:45
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Na, akkor megnyugodtam, köszönöm a válaszokat :) Holnap is csinálok azért egyet, hogy lássam, mi a helyzet :) Drukk :D
2015. dec. 3. 17:36
 12/15 anonim ***** válasza:
Mindenképpen csinálj! Akár több napig is lehet pozitív. Az ovuláció az első negatív napom van, úgyhogy hajrá;)
2015. dec. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem a ciklusom 6.napjan reggel negatív volt du pedig olyan pozitív hogy alig fért el a papír csíkon😂😂😂3 napig erős pozitív volt. Aztán ma megint negatív. ..
2015. dec. 4. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Na, nekem a mai már negatív (éppen hogy negatív), és ez a 9. ciklusnap. Még jó, hogy nézem a teszttel 😃
2015. dec. 4. 09:19
 15/15 anonim ***** válasza:

Akkor hajrá!

Nekem is ma már éppen,hogy negatív a tesztem érzem is,hogy készülődik a bal petefészkem :)

Szurkolok nagyon,hogy karácsonyra mind a ketten pozi tesztet tudjunk becsomagolni!

Ha gondolod nyugodtan tarthatjuk itt a kapcsolatot :)!

10-es

2015. dec. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!