Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szüzességem elvesztése után 4...

Szüzességem elvesztése után 4 nappal rá vérzett. Normális e ez? Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Sziasztok...nemreg lefekudtem a parommal de sajnalatos dolog tortent, a gumi elkszakadt...szerencsere a párom idoben eszrevette s nem elvezett belem valamint nem is sikerult teljesen behatolnia...nekem ez volt az elso nemi kapcsolatom.....a kérdésem az lenne hogy lehtek e terhes ? Az aktus november 28.-án tortent, a havi ciklusom november 12.-én mult el s december 2.-án ismét vérzésem volt...s kicsit megijedtem mert korábban jött s picit világosabb szine volt a megszokodtnál..talán fontos, hogy a vérzés onkielégites utan tortent...hanyingerem nincsen bár egy picivel tobbet eszek...ciklusaim elegge eltéroek, volt h 2 honapig, sőt, hogy fel évig nem jott meg...bár olyan hogy elöbb még nem.


Bocsi ha zavaros, minden normális választ elore is koszonok



2015. dec. 3. 17:01
 1/7 anonim ***** válasza:
60%
Leszbikusság témakörben?
2015. dec. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Azért arra kíváncsi lennék, hogyan sikerült úgy elszakadnia a guminak, hogy a párod még csak nem is tudott rendesen behatolni...


Önkielégítés során mit csináltál? Ha ujjaztad magad, akkor simán felsérthettél valamit, és amiatt is vérezhettél.

2015. dec. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Elso...félrenyomtam bocsi


Második...igen, ujjazás volt...akkor lehet h a nem is a párom szakitotta at a szuzhartyamat ?

2015. dec. 3. 17:26
 4/7 anonim ***** válasza:
A szuzhartyan nincs mit atszakitani, mert eleve lyukas.
2015. dec. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mielőtt valaki #4-et félreérti, és elindul a flamewar, magyarázok egy kicsit hozzá.

A szűzhártyát nem kell úgy elképzelni, mint egy komplett elzáró réteget. A legtöbb esetben csak félhold, vagy sarló alakú, így akár nem is mindig szakad szét elsőre, és nem is fog annyira vérezni (sőt, néha semennyire sem).

2015. dec. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A többiek tök jól válaszoltak. Nekem csak annyi kérdésem van, hogy hány éves vagy?
2015. dec. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Most leszek 16
2015. dec. 3. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!