Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lehetek tabletta mellett?

Terhes lehetek tabletta mellett?

Figyelt kérdés

sziasztok

juliusban szeretkeztem utoljára a párommal azota nem mert tönkre ment a párkapcsolat fog gátlót szedek ,és ovszerrel is védekeztunk de nem is élvezett el az ovszerben , max elöváladékos volt az ujja .

a szakitás után probáltunk kibékülni augusztusban 2x szeptemberben is 1x összefutottunk munka után beültünk kávézni és hát felmentem hozzá beszelgetni és hát kielégitettünk egymást szex nem volt , de nem is nyult hozzám elöváladékos kézzel


nos ugy veszem észre hgy nagyon meghiztam , sokat eszek mekis kaját is kivánok ételeket

a menzeszem mindig megjön pontosan és pontosan is ér véget

lehetek terhes ?! vagy teljesen paranoiás vagyok


2015. dec. 3. 22:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Ugyan kicsi az esélye, de ha ennyire bizonytalan vagy csinálj egy tesztet.
2015. dec. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én rendessen szedtem a fogamzásgátlót és van egy 1 éves lányom.

Kevés az esély és csinálj tesztet ahogy írták.

2015. dec. 4. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
"nagyon meghiztam , sokat eszek mekis kaját" :D és kb ennyi is a magyarázat!
2015. dec. 4. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!