Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Pecsételés/Barnázás mellett...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pecsételés/Barnázás mellett együttlét?

Figyelt kérdés

Jangee tablettát szedek első levélnél vagyok és elvileg elmúlt a menstruacióm de azóta is pecsételek.nálatok ha ez előfordult akkor addig a szexuális élet háttérbe szorult?vagy ez nem zavart benne titeket?engem kellemetlenül érint egy kicsit és zavar..hétfőn találkozok a párommal..szerintetek igy lehet valami vagy inkább mondjam el neki hogy mint mellékhatás igy jártam és picit tegyük félre a szexet?

Amikor megvan a havim az a hét mindig kimarad bár nehezen bírjuk de kimarad és picit tartok is tőle hogy mit szólna ha beszélnék neki erről és azt mondanám hogy most nem lehet..mert nekem is rosszul esne de neki is.

Légyszives normális válaszokkal segítsetek hogy ti csinálnátok e.

Köszönöm!

20/L



2015. nov. 8. 08:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Nálunk pecsételés mellett volt már szex, de ez egyén függő ki mennyire bírja a látványt. Amúgy nekem a pecsételő vérzéssel nincs bajom, de a barnázást próbálom kerülni, azt nem túl jó látni :D

23F

2015. nov. 8. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Vegulis ha jobban belegondolsz picit olyan mintha a lany akkor veszitene el veled mar ha verzik.es nalam tenyleg minimalis a pecseteles szoval Sztem belevágunk igyis ;)
2015. nov. 8. 13:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!