Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A 10-es erősségű tesztek...

A 10-es erősségű tesztek mennyire megbízhatóak nem várt előtt 4 nappal?

Figyelt kérdés
Esetleg olyan akinek ilyen korán negatív volt a 10-es teszt, de mégis volt baba?Tudom,hogy nem jó ilyen korán tesztelni,csak baromi nehéz megállni.

2015. dec. 4. 10:13
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire. Lehet tesztelni nemvárt előtt is de sose biztos főleg nem 4 nappal előtt, hiába írják rá a dobozára.
2015. dec. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
*előtte
2015. dec. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Köszi! Csak olyan sokan írják, hogy ilyenkor már halvány pozit tesztelnek,és ez miatt nagy a kísértés.
2015. dec. 4. 10:24
 4/28 anonim ***** válasza:
12%
nekem 5 dpo-n már pozitív volt halványan, de korán fogant, nem ovukor.
2015. dec. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a nem várt előtt 2 nappal a 10- es tesztek baromi halványak voltak. Nem bírtam magammal és teszteltem egy rossmanos facelle teszttel, egyértelmű pozitív lett.
2015. dec. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Neked is netes 10-es teszted volt?
2015. dec. 4. 11:57
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
1-es vagyok, egyébként en teszteltem.. negatívat 12-es teszttel (predictor early). Majd 2 nappal nemvárt előtt (2 nappal az előző teszt után) 25-os clearblue lett pozitív. Hiába 10-es néhány teszt, nem feltétlen mutatja hamarabb, mint a többi.
2015. dec. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Én meg a Predictor Early-vel úgy jártam, hogy nem várt napján fals pozitív lett,és aztán meg is jött. :( Bárcsak tesztelhetnék végre egy +.
2015. dec. 4. 12:13
 9/28 anonim ***** válasza:
Volt netes 10-es one step tesztem, az nagyon későn lett pozitív. Szerintem az átverés, nem olyan érzékeny. predictor earley lett halvány.
2015. dec. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
Lemaradt : drukkolok nagyon! Mikorra nem vàrod?
2015. dec. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:

Ovuláció előtt 5-6 nappal volt együttlét, valaki esett így teherbe?

Tudom a hímivarsejt 2-5 napig élhet, de az érdekel, hogy valaki, aki ezt olvassa azzal meg is történt, hogy majd egy héttel az ismert peteérése előtti együttlétből lett baba.

Mennyire megbízhatóak a terhességi tesztek? A menstruáció elmaradása után hány nappal érdemes tesztelni?

Volt már valakinek negatív tapasztalata, hogy a teszt mégsem mutat mindig igazat, (pl: negatív volt később kiderült, hogy terhes, vagy épp fordítva)?

Együttlét után 11 nappal megjött, lehetek terhes?

Megszakításosan voltunk együtt, pont menzesz után 3-4 nappal, ez volt majdnem 2 hete. Hétfőn megjött, 2 héttel korábban, mint kellett volna. Ma van 16 napja, hogy együtt voltunk, tegnap múlt el a mensim. Mikor tesztezzel? Nagyon aggódom...

Szüzességem elvesztése után 4 nappal rá vérzett. Normális e ez? Lehetek terhes?

Sziasztok...nemreg lefekudtem a parommal de sajnalatos dolog tortent, a gumi elkszakadt...szerencsere a párom idoben eszrevette s nem elvezett belem valamint nem is sikerult teljesen behatolnia...nekem ez volt az elso nemi kapcsolatom.....a kérdésem az lenne hogy...

Melyek azok az olcsó tesztek, amik megbízhatóak?

Mennyibe kerülnek? -nem drogériában! Mikor mutatják ki a leghamarabb a "tényt"? -a nem várt mensi előtt 1 nappal, vagy nem várt napján, vagy utánna 1. nappal?




Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!