Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van olyan aki több nap eltelté...

Van olyan aki több nap elteltével tesztelt pozitívat a " nemvárt"-hoz képest. Nekem öt napja késik de kérdéses volt a mai tesztem. Mikor teszteljek újra?

Figyelt kérdés
2015. dec. 5. 15:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Foto? Ennyi nap kesesnel akar minden reggel is probalkozhatsz mar szerintem :) 5 nap kesessel nekem full pozitiv volt!
2015. dec. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
amikor a kislányommal terhes lettem vele is igy voltam hogy nemvárt előtt kb 1-1,5 hèttel voltunk együtt a párommal
2015. dec. 5. 16:02
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem 5 nappal később mutatta ki. bár a fogantatás is később volt :)
2015. dec. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"hogy nemvárt előtt kb 1-1,5 hèttel voltunk együtt a párommal"


Hát ha abból összejött, akkor nyilván minimum 5-7 nappal hosszabb ez a ciklus, mint az átlagosod, mert ellenkező esetben túl rövid lenne a luteális a terhesség fennmaradásához.

2015. dec. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
30-32 napos ciklusaim vannak (voltak)
2015. dec. 5. 16:22
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia! Mintha én írtam vna a kérdést :) 30-31 naposak a ciklusaim és 4.napja késik. Nekem is negatív volt eddig. Egyébként van olyan aki későn tesztel pozit,több ilyet is olvastam itt!
2015. dec. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
5 evvel ezelott tortent,akkor meg nem voltak ilyen erzekeny tesztek, febr. 9-en. volt meg az utolso mensim. Marc. 10-en,marc 14-en negativat teszteltem. Marc.19-en lett pozitiv a tesztem! :)
2015. dec. 6. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
4 évvel ezelőtt, nemvárt után 6 nappal lett halvány kétcsíkos tesztem. egy éve nemvárt után 4 nappal. 6 éve nemvárt után két nappal nagyon élénk két csík... Biztos tesztcsíktól is függ, nameg, hogy mikor fogant a baba, nem biztos, hogy pont ciklus közepén és ebben az esetben néhány nappal később jelezheti a teszt.
2015. dec. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!