Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fogynom kell, de terhes vagyok?

Fogynom kell, de terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Most derült ki, hogy babát várok, és előtte nemrég kezdtem el a Norbi ducitréninget. Fogytam ezalatt mar 2-3 kg-ot, csak ez még édes kevés mert 107 kg vagyok. Folytathatom terhesen? Nem akarok 120 kgval szülni :(
2015. dec. 6. 08:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Van terhestorna a youtube-on is. Én is túlsúllyal estem teherbe. Annyit tudsz csinálni, hogy figyelsz az étkezésedre, napi egy órát sétálsz a levegőn. Ez most nem a fogyókúra időszaka. Majd szülés után leadod, most a baba a lényeg. Én most 21 hetes vagyok és így is 3 kg minusznál tartok, mert figyelek magamra, nem eszek annyi egészségtelent.
2015. dec. 6. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszod!!! Kerlek, leirnad, hogyan etkeztel?
2015. dec. 6. 08:33
 3/11 anonim ***** válasza:

Sok ismerosom van aki tulsulyos volt mikor terhes lett es inkabb fogyott a terhesseg alatt ne aggodj szerintem.:)

Boldog babavarast!

2015. dec. 6. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
14%
Ezt a terhesség előtt kellett volna leadni. Ne aggódj ilyen tulsúlynál az a 13 kg màr semmit nem jelent.
2015. dec. 6. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat!! Igen, tudom hogy azelott kellett volna, igy is terveztem, mert m dom lkezdtem a fogyokurat csak becsuszott a bebike :) probalok odafigyelni az etkezesre, meg majd sokat setalok... szerintetek a Rubint Reka terhes tornaja jo lesz nekem? Ekkora tulsulynal nem megerolteto? Mert eddig ugye norbira tornaztam.
2015. dec. 6. 09:10
 6/11 anonim ***** válasza:

A védőnő a súlyod változását méri majd és nem azt, hogy húúú, mennyiről indultál. Reméljük, hogy normálisan fog viselkedni, és csak a tényleges kockázati tényezőket mondja majd el, ahogyan az orvos is.


De hát mi a túlsúlyosság? Én 0-s BMI-vel indultam, mégis volt cukorterhelésem, sok a magzatvizem is, pedig nem tömöm a ch-t magamba, szóval ne aggódj, ugyanaz lesz, mint annak, aki vékony.


Valószínűleg a te térdeid és hátad jobban hozzá vannak szokva a strapához, mint másoké, így lehet akár álomterhességed is. Én pl. versenyszerűen úsztam és széles a hátam+nagy a mellem is, így a hasnövekedés nem jár együtt derék- vagy hátfájással, mert hozzászoktam a teherhez.


És valóban valószínű, hogy nem hízol majd sokat, hiszen most is egészségesen élsz. (Gondolom, hogy nemcsak tornázol a rendőrbácsi tornájára, hanem egészségesen eszel és életmódot is váltottál.) Ezt tartani tudod majd terhesség alatt is!:)


Sőt, terhesen is végezhető a torna, jóga, akármi. úszni is tudsz majd, persze ha nem leszel veszélyeztetett. De nem ebből kell kiindulni.:)


26 hkm

2015. dec. 6. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom a valaszod!!! Sokat segitettel :)
2015. dec. 6. 10:30
 8/11 anonim ***** válasza:

nem lesz semmi gond!! hidd el, nem fogsz hizni 10-20kg-t. például én fogytam is terhesség végére.

tornázzál heti kétszer, olyat, ami jol esik és semmi gond nem lesz. vékonyabb leszel szulés után, mintha valaha!

2015. dec. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

hozzáteszem, nekem se diétáznom, se semmit sem kellett. cukrom, vérnyomásom minden rendben volt! inkább a vékonyaknál áll fenn az a veszély, hogy szénhidrát diétázni kell, meg magas lesz a vérnyomás..

nálad ilyenek nem lesznek!

2015. dec. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom, hat remelem :)
2015. dec. 6. 11:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!