Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A lent leirt jelek alapjan...

Albertzsa kérdése:

A lent leirt jelek alapjan lehetek terhes?

Figyelt kérdés
November 6.-an volt az utolso menzeszem elso napja. Altalaban 28-29 naposak a ciklusaim. Ez alapjan 2-3 napja kesik. Enyhe gorcsoket,szurkalasokat erzek,neha derekfajast es neha mellfeszulest is. Tegnap csinaltam tesztet,de negativ lett,bar lehet korai volt,hiszen mindenkinel valtozoan indul be a hcg hormon. Voltak vkinek hasonlo tunetei? Kinek mikor mutatta ki a teszt a babat? Nagyon orulnek neki,mert mar 2 eve probalkozunk es sajnos volt mar egy vetelesem nyaron.
2015. dec. 5. 11:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

menzesz előtt én is szoktam érezni mellfájdalmat, a derekam ettől függetlenül is fáj úgyhogy az nálam nem számít. de ne legyél még elkeseredve bármi lehet ebből.


egy kérdésem viszont lenne. ha 2 éve próbálkoztok és ennyire nehezen jön össze, akkor miért nem mentek termékenységi vizsgálatra?

2015. dec. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szerintem most meg fog jönni, azt érzed :(

Voltatok már valamilyen vizsgálaton?

2015. dec. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
15.honapnal jartunk,mikor terveztuk a kivizsgalast,aztan osszejott.Veteles utan ajanlottak 3honap pihenot.Letelt.2honapja ujra aktivkodunk es a jelek alapjan bizakodok.
2015. dec. 5. 13:02
 4/11 A kérdező kommentje:
Mert nem nagyon szokott fajni a mellem,nem nagyon szokott fajni a derekam menzesz elott.Elozo terhessegnel a menzesz kimaradas mellett csak a mellem fajt iszonyatosan es akkor 1het utan teszteltem.
2015. dec. 5. 13:04
 5/11 anonim ***** válasza:
Tesztelj kétnaponta és reménykedj, jobbat nem tudok tanácsolni. Lehet, hogy későbbi ovud volt. Nekem még 4 nap késés után is negatív volt, csak egy hét után lett pozitív, most már 7 hónapos a kissrác.
2015. dec. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Bizom abban,h a tegnapi teszteles meg korai volt. Ha nem jon meg,akkor varok meg 4-5napot,ugy mar 1het kimaradas es remelem pozitiv lesz a kovetkezo teszt.
2015. dec. 5. 13:10
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem okt.31-én volt az utolsó menzeszem első napja, 30-31 napos ciklusaim vannak/voltak. Dec.3-án délutáni vizeletből halványat, 4-én reggeliből határozottan erős pozitívat teszteltem. :) Apróbb jelek már nov.utolsó hetében is voltak, akkor már sejtettem a dolgot, de féltem a csalódástól. 1 héttel később jöttek az igazi tünetek, ami alapján már szinte biztos voltam a dologban. Néha görcsölt egy kicsit a hasam, szurkált a petefészkek környékén, volt az a bizonyos "mindjárt megjön érzés", hétfőn egész nap szúrt egy ponton a gerincem a derekamnál, utána napokig maradt a derékfájdalom, majd jött a mellfeszülés, émelygés, szédülés, és a pozitív teszt, lassan másfél évnyi próbálkozás után (időközben meddőnek nyilvánítottak - természetes úton nem fog sikerülni).
2015. dec. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Mintha az en tortenetem lenne! Szedtel terhes vitamint? Mikor mentel el eloszor nogyogyaszhoz?
2015. dec. 6. 17:41
 9/11 anonim ***** válasza:
Az utóbbi pár hétben kezdtem el a Czeizel féle magzatvédő vitamint szedni, mintha megéreztem volna, hogy itt az ideje... :)Tavaly aug-ban voltam először nőgyógyásznál emiatt, akkor kezdtünk neki a babaprojectnek, akkor még mindent rendben talált. Utána hónapról hónapra hosszabb ciklusaim voltak, jan-ban mentem vissza hozzá, akkor már nov.óta nem volt menzeszem. Ekkor kezdtük 2 havi gyógyszeres kezeléssel, ami aztán túlstimulálta a petefészkeimet, cisztáim lettek, jött hármas kezelés, a laparoszkópia, átjárhatósági, újabb gyógyszeres kezelés, ami szintén nem használt, majd meddőségi központba irányított. Gondoltam adok magunknak egy kis időt, mielőtt felkeresem valamelyik intézetet. Azóta tartom a diétát, szedem a metformint, 3 hónapig ettem szorgalmasan a méhpempőt, és most itt tartok. Kedden megyek vissza először a dokihoz, mióta "lemondott" rólam. Remélem minden rendben lesz. :)
2015. dec. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
En is a Czeizeles magzatvitamint szeretnem elkezdeni,amint pozitivat teszteltem. Micsoda veletlen. :)
2015. dec. 6. 23:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!