Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tusszentesnel alhas fajdalom,...

Tusszentesnel alhas fajdalom, volt valakinel elso tunetek kozott?

Figyelt kérdés

2015. dec. 6. 20:01
 1/10 A kérdező kommentje:
bocsanat elirtam, * alhasi. Nem is kifejezetten a has, a meh es a petevezetek kornyeke :)
2015. dec. 6. 20:07
 2/10 anonim ***** válasza:
44%
Igen, és amikor jobb lábbal léptem, a fülem is csengett, onnan jöttem rá, hogy terhes vagyok. Pfff.
2015. dec. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem arra vagyok kivancsi hogy ebbol tudom-e hogy terhes vagyok, mert azt mar tudom.. Azt szeretnem tudni hogy ez a terhesseg tunete-e avagy velejaroja az elejen?
2015. dec. 6. 20:45
 4/10 anonim ***** válasza:
Egesz 10 hetes korig volt alhasi fajdalmam. Ezek enyhek voltak es artalmatlanok
2015. dec. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 NikiDávid ***** válasza:
Szia, én nekem is mindig beszurt fájdalmasan ha köhögtrm vagy tüsszentettem! Igy azota mindig felhuzom a lábam vagy összehuzom magam mert ha nem vagy kifeszülve nem huzodnak meg annyira az izmok ilyenkor.
2015. dec. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat:) A kicsinek nem art ez?
2015. dec. 6. 20:51
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Sejtem mire gondolsz, hirtelen szuro fajdalom.

Ez azert van, mert a mehtarto szallagok hirtelen megfeszulnek. Kohogeskor, tusszenteskor is erezni, foleg ha eppen fekszem.

En akkor ereztem eloszor ilyet, amikor az elso babamat vartam, azota viszont elofordul akkor is, amikor nem vagyok terhes. Talan megnyultak a szalagok, vagy nem tudom...


Mindenesetre azt mondom, hogy lehet osszefuggesben a terhesseggel, de tunetnek nem mondanam.

2015. dec. 7. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem vegig szúrt a hasam, hol jobban hol kevésbé. Mindenki azt mondta hogy ártalmatlan dolog, en azert aggódtam de nem túlzottan. Aztán a babam előbb szuletett, persze nem biztos hogy van összefüggés de azert figyelj oda. Mondd az orvosnak is.
2015. dec. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a tanacsokat, es hogy leirtatok a tapasztalatotokat, holnap megyek az orvoshoz es utana megirom hogy mit mondott:) szortsatok:))
2015. dec. 8. 12:49
 10/10 A kérdező kommentje:
Remeljuk nem jelez bajt!
2015. dec. 8. 12:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!