Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikortól számíthatok mensire,...

Mikortól számíthatok mensire, ha 31-2 naposak a ciklusaim és ma már a 33-on vagyok? Laparoszópiám volt március 1-én és legutóbb február 17-én jött meg.

Figyelt kérdés
A nyákom sűrű és krémes, fel vagyok fújódva már egy jó hete, a méhszáj fent van és zárva. Tegnap csináltam tesztet, de nega lett.:( Március 9-én éreztem egy bazi nagy ovufájást. Szerintetek? Csak a mensi után kell visszamennem dokihoz kontrollra, de így még belőni sem tudom, mikor várható...:(
2010. márc. 22. 15:10
 1/1 anonim ***** válasza:
Vérzés nélkül is vissza mehetsz a dokihoz nem zavar el!Mondod hogy nézzen meg mert nem jött meg!Legalább nem kell találgatnod mi a baj.Szerintem nem baba ha teszt nega.
2010. márc. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!