Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A gorbem alapjan szerintetek...

A gorbem alapjan szerintetek mikor varhato a menstruaciom?

Figyelt kérdés

[link]


En ugy gondolom, hogy jo helyre huzta be a peteeresemet a kalkulator.

De olyan cikk-cakkos az elmult egy hetben a gorbem, hogy mar nem vagyok benne biztos. Lehet, hogy az elem gyenge a lazmeroben, csak meg nem jutottam el odaig, hogy kicsereljem.

Egy hete voltam orvosnal veteles miatt kontrollon es azt mondta, hogy meg csak 2 mm-es a mehnyalkahartya, de ez valoszinuleg a kuret miatt van.

Ha volt peteeres akkor ugyanugy megjon ra 14 napra a vekony nyalkahartya ellenere?

Megyek hormonvizsgalatra, ezert lenne jo tudni, hogy mikor kezdodik az uj ciklus, ezert is homerozok.


2015. dec. 8. 08:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem nagyon jó helyen van behúzva,ezek alapján a 10.dpo-n lehetsz. Hètvégén várható vagy nem várható :) a menstruációd,de persze minden szervezet más. Szerintem egyébként ennyi "cikk-cakk" belefèr,nem nagyokat ugrál ovu után és szépen ment felfelé. A vékony nyálkahártyához nem tudok érdemben hozzászólni,de valaki majd biztosan. Drukkolok,hogy sikerüljön.
2015. dec. 8. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A méhnyálkahártya 1 héttel ovu után éri el a vastagságát annyira, amennyire kell a teherbeeséshez. Nem tudom a múlt hét melyik napján voltál, de nem kell aggódni. Viszont ha aggaszt, egy héttel ovu után nézesd meg. Állítólag az E-vitamin is jó rá.
2015. dec. 8. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat!

Ovu utan 5 nappal voltam dokinal. Megkerdezhettem volna tole is, de annyi mindenrol beszeltunk, hogy erre elfeljtettem.

Ebben a honapban meg varom a mensit, nem is voltunk egyutt peteereskor es utana is csak ovszerrel, most meg nem johet a baba, kevesebb mint negy hete volt missed ab-om.

Csak minel hamarabb visszaall a ciklusom, annal jobb, lehet hogy a januari mensim utan mar probalkozhatunk is. :)


Az lazmeronel az elemre azert gondoltam, mert par napja fura hangja is van, amikor csipog, szerintem gyengul. De az jo, ha ez meg nem szamitt ossze-vissza gorbenek, korabban amikor homeroztem nem nagyon voltt ilyen ugrasok, csak peteeres es mensi korul, illetve egyszer ovu utan, amikor trifazisos lett.

2015. dec. 8. 09:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!