Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » "Mindjart megjon erzes"...

"Mindjart megjon erzes" melleim szetszakadnak! Melltartot nem tudom elviselni. Lehet, hogy vegre sikerult a baba? Nektek volt valami tunetetek amirol gyanakodtatok?

Figyelt kérdés

2015. dec. 8. 13:53
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is feszült a mellem de nem gyanakodtam, bár nem minden hónapban volt, fordult elő mellfeszülés párszor és mégis megjött akkor.

Nagyon görcsöltem beágyazódáskor és ettől reménykedtem is, igaz minden menzesz előtt volt egy héttel csak akkor enyhe görcsökkel kezdődött ami egyre erősebb lett amíg meg nem jött. Mikor terhes lettem meg ugyanúgy egy héttel előtte kezdődött de pár napig brutálisan görcsölt a hasam, aztán már csak néha, majd nemvárt napján megint, itt le is tettem a terhességröl.. de mégsem jött meg.

Aztán nem tudom beképzeltem vagy nem de erősebb lett az orrom nemvárt előtt pár nappal. Szagundor akkor még nem volt de sokkal többet éreztem vele mint azelőtt.

2015. dec. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!