Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ebből lehet baba? Más is...

Ebből lehet baba? Más is érezte már ilyen korán? Nagyon reménykedem. Milyen hamar érdemes tesztelnem?

Figyelt kérdés
Tudom hogy korai de 4-én voltunk együtt a párommal, 6-án már éreztem a peteérést (nekem fehéres folyás szokott lenni) de most picit más a szaga/illata vagy minek is mondjam. Ma már biztos vagyok hogy van pé-m. Olyan fura enyhe mensigörcseim is vannak néha de nekem pé-kor nem szokott lenni, csak a folyásból tudom hogy akkor van. Ebből szerintetek lehet baba? Most egy időre fel kell függesztenünk a babacsinálást, ha ez most nem jön össze nem tudom mikor fogunk újra nekiállni :(

2015. dec. 7. 18:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

ha most van a peteérésed akkor talán akciózni kéne ahhoz, hogy legyen baba, nem pedig terhes tüneteket keresgélni!

peteéréskor tud megfoganni a baba, máskor nem...

2015. dec. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ma még nem ártana egyszer szexelni.


Amúgy akkor érdemes tesztelni, ha már késik.

2015. dec. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
van már egy kisfiunk és most kislányt szerettünk volna mellé ezért csináltuk a peteérés előtti napokon nem aznap. közben ma a párom munkahelyén közölték hogy januártól leépítés lesz ezért most ez az utolsó próbálkozásunk volt ez addig amíg nem lesz biztos a munkahelye :(
2015. dec. 7. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!