Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Dr Altorjay Balázs tapasztalat...

Dr Altorjay Balázs tapasztalatok, vélemények? (Kecskemét)

Figyelt kérdés
Hozzá szeretnék járni, és fontos hogy az orvosom kedves, türelmes legyen.
2015. dec. 8. 20:11
 1/4 cidrimaci válasza:
Nagyon kedves ember. Én személyszerint szeretem. Anyósom nála szülte a párom 😊 Nekem ő az első akinél nem görcsölök be az idegtöl. Ha látja hogy ideges vagy akkor megpróbál feloldani, viccelődik és amugy mindent alaposan elmagyaráz. Én csak ajánlani tudom!
2015. dec. 10. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jaj, de jó. Én nagyon ideges vagyok már most, 19 éves vagyok és ez lesz az első alkalom hogy nőgyógyászhoz megyek és őt választottam. Voltam még nagyon régen nőgyógyásznál, csak akkor még szűz voltam és végbélen keresztül vizsgált meg egy orvos.
2015. dec. 10. 11:24
 3/4 A kérdező kommentje:
Ja, és még valami. Túlsúlyos vagyok, ez szerinted zavarni fogja? Nem fog bántó megjegyzéseket tenni?? Persze ha diétát javasol az rendben van, csak ne legyen bántó a viselkedése :(
2015. dec. 10. 11:28
 4/4 cidrimaci válasza:
Nyugi, legfeljebb annyit mond hogy nem fog nyomni az ágy 😃 Ezt nálam is mondta már. Kedves ember, nem harapja le a fejed. Fontos hogy legyen nálad minden papírod és nyugodtan kérdezz. Sok szerencsét és ne görcsölj rá!
2015. dec. 11. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!