Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruácio alatt lehet...

Erika (kicsilány) kérdése:

Menstruácio alatt lehet terhesség?

Figyelt kérdés
Holnapra nemvárom. Tegnap este a 13.dpon volt vérzésem csak ugy, nemfájt semmim egyszercsak abbamaradt.Reggel óta barnás pecsétem van nagyon minimális. De a hőm ugyanugy maradt 37fok. Rengeteget eszem,érzékenyek a melleim,duzzadtak,bizonyos dolgoktol(kávé)hányinger. Mi ez? Segitsetek!!!! :(
2015. dec. 9. 10:03
 1/10 anonim ***** válasza:
Tesztet csináltál?
2015. dec. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Tegnapelőtt csináltam de negativ volt. Tegnap vettem mégegyet a clearblue-t a digitálisat de nem mertem még tesztelni. Mostis minimálisan barnázok. Derekam leszakad... Holnapra nemvárom. Mikor teszteljek?
2015. dec. 9. 10:33
 3/10 anonim ***** válasza:
Holnap reggeli első pisiből. Írd meg hogy mi lett!? :) Szorítok ;)
2015. dec. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Rendben!reggel irok hogy mi lett... Drukkolj! :)
2015. dec. 9. 12:39
 5/10 anonim ***** válasza:

Maskor is volt mensi elott pecsetelo verzesed?

En a helyedben meg nem tesztelnek holnap, vagyos eloszor megneznem, hogy mit mutat a homero. Ha esetleg leesik a homerseklet holnapnreggel (nekem mindig aznap esik le, amikor megjon), akkor en nem tesztelnek.

2015. dec. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem szokott pecsételő vérzésem lenni,még nem fordult elő.ovu után fokozatosan emelkedett a hőm.4napja 37-37.1 ezalá nem megy. Nemtudom mi lehet.
2015. dec. 9. 13:26
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vagy terhes. Nekem is minden hónapban így van sajnos. Hőm az egekben..barnázás... de 37fokos hővel megjön és másnap esik le. De azért drukkolok.
2015. dec. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ébredési hőm 37.1 volt ugyhogy teszteltem de negativ lett.
2015. dec. 10. 09:04
 9/10 A kérdező kommentje:
Tegnapra nemvártam nem is jött még meg. Ma reggel is 37 hőm volt.megnéztem a menzesz naptáram és már a 8.napja ennyinél ragadt. Ovu után fokozatosan emelkedett. Multkor volt ugye pecsételőm másnap barnázás azota meg semmi. Derekam ugyanugy fáj, mellem is 2x akkora. Jo étvágyam is van.. Tesztek negativak.. Fura....
2015. dec. 11. 10:18
 10/10 anonim ***** válasza:
Tesztelj holnap is. :) még nem jön meg addig van remény!
2015. dec. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!