Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beta-HCG 22 lett 12 nappal az...

Beta-HCG 22 lett 12 nappal az embriótranszfer után (két napos négy sejtes embriókat ültettek be). Ez azt jelenti, hogy valami elkezdődött, de nem tudott befejeződni? Progeszteron szintem 16.3 ng/ml.

Figyelt kérdés
Ez azt jelenti, hogy valami elkezdődött, de nem tudott befejeződni? Progeszteron szintem 16.3 ng/ml.
2015. dec. 9. 15:53
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Igen,sajnos azt :( sajnálom
2015. dec. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Csak egy kis friss infó. Szerdai vérvétel eredménye a 22. Csütörtökön (tegnap) reggeli teszt egyértelműen pozitív, még csak nem is halvány. A doki azt mondta, hogy hivatalosan terhes vagyok, de az érték valóban nem a legjobb. Hétfőn kell visszamennem vérvételre, és megnézik, hogy duplázódik-e két naponta. Tegnap nagyon fájt a hasam, de ma már sokkal jobb és nem jelentkezett semmilyen vérzés. Bizakodom. Holnap csinálok még egy tesztet, csak hogy lássam erősödik-e...Szorítsatok velem légy szíves! 7 éve várunk a csodára és most még a pozitív tesztnek sem tudok örülni maradéktalanul:(
2015. dec. 11. 08:16
 3/28 anonim ***** válasza:
Kérdező lett vàltozás veled??
2015. dec. 11. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
Bocs most olvasom h irtál
2015. dec. 11. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
Lègy pozitiv és ne aggod àt a hètvégét mert a sresz nem tesz jot,nekem ugyan nem lombikom volt hanem inszem és sikerűlt is de sajnos nem maradt meg.Most pihenünk 2 honapot hàtha spontán ősszejön.
2015. dec. 11. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kommenteket. Nem vagyok különösebben ideges. De az előbb majdnem elsírtam magam teljesen váratlanul, hogy még azt az örömet is elvették tőlünk, amit egy pozitív teszt látványának (jelzem soha életben nem volt még pozitív a tesztem) okoznia kellene. Na majd meglátjuk. Holnap írok, hogy erősebb lett-e a teszt. Talán az egyértelmű lesz:)
2015. dec. 11. 08:25
 7/28 anonim ***** válasza:
drukkolok,szerintem még nincs veszve semmi!!!
2015. dec. 11. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Hát nekem sima terhesség mellett volt az hogy első hcg 25 második hcg 187 harmadik hcg 2480 negyedik hcg4876...méhen kivulivel vizsgálták a hcg. Neadd fel!!! Nagyon szurkolok neked!
2015. dec. 11. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszönöm a megnyugtató szavakat. Nagyon remélem, hogy minden rendben lesz, bár tegnap az erős hasfájás elkedvetlenített... Ma már sokkal jobb. Kedves utolsó, neked hanyadik napon volt az első hcg vizsgálatod?
2015. dec. 11. 09:05
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Menszesz után 1 héttel. És mivel nem láttak semmit ezért gondolták h méhen kívüli.
2015. dec. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!