Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2 nappal ezelőtti intimed...

2 nappal ezelőtti intimed teszt halvány +, mai x-epil -. Melyiknek higgyek? Várjak még? Akinek később mutatta csak a teszt, az hány napos késésnél volt?

Figyelt kérdés
1 hete késik. Várjak még egy hetet, hogy biztos legyen?

2015. nov. 21. 19:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ha pozi utan negativ akkor lehet nem tudott jol megtapadni es majd megjon a verzes :( Azert ismeteld meg a tesztet mielobb.Ha + akkor doki! Drukkolok,hogy + legyen :)
2015. nov. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem az IntiMed sokkal erősebben mutatta a babát, mint az X-epil. Próbálj meg holnap egy IntiMedet, hogy lásd, erősödött-e azon a második csík. Remélem, csak az X-epil hibája volt, hogy nem mutatta, de ne kenődj el nagyon, ha mégsem sikerült!
2015. nov. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Akkor is "bízhatok" benne, ha kicsit később (nem órákkal később) jött ki és szépen lassan elhalványodott?

Kivártam a 10 percet, addig nem történt semmi, félre tettem. Kb. egy óra múlva került újra a kezembe, hogy kidobjam, akkor volt rajta egy halvány, de jól látható 2. csík is, ez halványodott el rajta. Azóta csak épphogy látható.

2015. nov. 21. 21:32
 4/7 anonim ***** válasza:
Idontul nem ervenyes a 2 csik .Sajnalom akkor magyarul mindket teszted negativ! :((
2015. nov. 22. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát, időn túl sajnos mindig kétesélyes a dolog. Nekem egy hetes késésnél rögtön előjött a tesztvonal, ahogy elérte a vizelet, és nem volt halvány az IntiMed, de lehet. (Persze az X-epil még ekkor is vérszegény vonalat adott.) Tesztelj mindenképp ismét IntiMeddel, és időn túl inkább ne nézegesd, mert kétségekben fog hagyni. Drukkolok nagyon!
2015. nov. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát a papírjára 30 perc van írva, mint határidő. Mivel nem 30, hanem kb 2x30 perc múlva néztem meg, ezért vagyok bizonytalan. Minden esetre vérzés még mindig sehol, úgyhogy a napokban (hacsak meg nem jön közben) próbálok még egy intimedet. Köszi a válaszokat! :)
2015. nov. 23. 17:29
 7/7 A kérdező kommentje:
Egyébként azt is érdekesnek találtam, hogy a kontroll csík is ég és föld a két teszt között... x-epilen jóval halványabb, míg az intimeden inkább sötét lilás, mintsem rózsaszín.
2015. nov. 23. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!