Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt mar valakinek olyan,...

Volt mar valakinek olyan, hogy a negativ teszt ellenere terhes volt? Szerintetek a tunetek alapjan ez terhesseg? Mennyi eselyem lehet?

Figyelt kérdés
Ma kellett volna megjonnie, eleg pontos szokott lenni a ciklusom. A melleim meg vannak duzzadva, hipererzekenyek, kek erek van teli, illetve striak is megjelentek a mellemen. Ezen kivul fejfajas, illetve hasi szurka, es ma mindjart megjon erzesem volt ami kb 10percis tartott es el is mult. Teszteltem reggel elso vizeletbol, gabriellel, de negativ lett a teszt. (Az ez a kerdes felesleges kommentelok kimeljenek!) Izgulok nagyon, es jo lenne par biztato szo!

2015. dec. 9. 22:00
 1/3 anonim ***** válasza:

A probléma ezzel az, hogy ha a "tüneteid" a terhesség miatt vannak, akkor már a HCG-nek is meg kell emelkednie.

Ha a nem várt napján semmi még csak haloványan sincs a teszten, akkor az a valószínűbb, hogy csak késik, hacsak nem volt később a peteérésed.

De ne legyen igazam. Amíg nincs vérzés addig van remény...

2015. dec. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A tüneteket be is képzelheted, de sokaknál ez menstruáció idején is szokott jelentkezni (nem tudom, nálad hogy van). Leírom a saját tapasztalatomat: Amikor terhes lettem, napokig volt ez a "mindjárt megjön" érzés, nagyon minimális barnás maszatolás is megjelent. Kb. 5 nappal azután, hogy meg kell volna jönnie, csináltam tesztet. Halvány volt a csík, de ott volt:-)Esélyed van rá, lehet, hogy csak túl korán teszteltél.
2015. dec. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szia,


nekem a mensi napján és az elmaradás másnapján is csont negatív volt a tesztem.


Mivel a kislányommal (aki most 8 éves), már a kimaradt mensi napján egyértelmű, erős pozitív lett anno, így nekikeseredtem és hagytam a fenébe a dolgot.


Majd további 2 nap késés után vettem egy új tesztet, ami már nagyon-nagyon halványan ugyan, de mutatta a második csíkot... Vagyis az elmaradt mensi napja után 3 nappal volt először pozitív(nak tűnő) tesztem, de szinte csak én láttam.


Közben egyértelmű terhestünetem volt végig: extrán hátrahajlik a méhem, ami a terhesség alatt egy nagyon jellegzetes fájdalmat produkált végig, de csak a 9 hónap alatt, se előtte, se utána. Amikor most ezt újra megéreztem 8 év után, már több, mint gyanús volt a dolog.


Szóval ne keseredj el, még bármi lehet!

2015. dec. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!