Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aktus után 3 hónappal 3...

Aktus után 3 hónappal 3 negativ teszt 2 menstruáció, de terhestünetek. Terhes lehetek? Sos!

Figyelt kérdés

Szeptember elsején voltam együtt utoljárra valakivel. Akkor csúszott 2 hetet a menstruációm igy vettem tesztet,negaativ lett és aznap meg is jött. Aztán oktoberben is megjött de 4 nappal korábban mint előtte hónapban. Aztán most november 16.-án kellett volna megjönnie de semmi. Azóta nem menstruáltam,viszont folyamatos émelygések,hányinger és hizás. 13 kilót hiztam szeptember óta. Szerintetek ez mi?

Az utolsó tesztet 3 napja csináltam és brutál erős negativ teszt. Még erős fényben sem látni második csikot.

Ha ez lényeges lehet.. idén áprilisban májusban júniusban nem menstruáltam. Elmentem orvoshoz mert akkor is paráztam hogy terhes vagyok,de nem látott semmit. Aztán megjött júliusban. Az augusztusi kimaradt, és szeptember közepén jött csak meg.

Szóval idén csak 7x menstruáltam.

Szerintetek van esély arra hogy 3 hónapos terhességet nem mutat ki a teszt?

Ha nem akkor vajon mitől lehet hányingerem, és mitől hiztam 13 kilót?!


19/L


2015. dec. 8. 19:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Pajzsmirigy...ciszta...vagy sokat eszel. Nem terhesség! Kérj teljes vérképet szerintem.
2015. dec. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem terhesség, de vizsgáltasd ki, mert nem normális a rendszertelen menstruáció és ilyen mértékű hízás sem. Lehet pm alulműködés, PCOS, inzulinrezisztencia, stb. Akkor sem lenne normális ekkora hízás, ha terhes lennél, első 5 hónapban nem is híztam semmennyit terhesen.
2015. dec. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ha negativak a tesztek es menstrualaz is akkor nem terhesseg....irany a haziorvos, aztan majd o beutal ahova kell. 2 honap alatt 13 kg abnormalis még ha sokat eszel is, en is 19 evesen kezdtem hizni de ram ket ev alatt jott fel ennyi szoval ezt serdulokori alakvaltozasra nem igen lehet fogni. pajzsmirigyre tippelek en is. a menzeszed is attol lehet rendazertelen.
2015. dec. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

gond .. terhes

max


am még lehet mióma is

nem ártana egy kivizsgálás

2015. dec. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem vagy terhes, a tüneteket is csak beképzeled.
2015. dec. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!