Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha tegnap leesett a hőm, de...

Ha tegnap leesett a hőm, de ma újra fennt van és görcsölök, akkor megjön? De miért ugorhatott vissza a hőm ma reggel?

Figyelt kérdés
Egyébként soha nem szoktam görcsölni nemvárt előtt.
2015. dec. 10. 16:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Mennyit esett? Nekem eddig mindig úgy jött meg, még pozitív teszteknél is, hogy leesett, másnap megint visszament, de aznap meg is jött. És igen, görcsöltem is, akkor is, amikor előtte sosem, én is próbáltam már ilyenekkel nyugtatni magam, de semmi értelme. Ha a hő leesik, akkor mindig vége volt. Ha volt pozi tesztem, ha nem.
2015. dec. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Csak tudnám miért szórakozik velem. 36,6-ra esett,37,1-ről. De ma megint 37,0 volt reggel.
2015. dec. 10. 16:40
 3/15 anonim ***** válasza:
Akkor tuti meg fog jönni. Nekem is 37,0-31,1 között mozgott nemvárt előtt, aztán ha lement 36.6-ra, nem kevesebbre, már tudtam, hogy vége. Meg fog jönni, azért görcsölsz. Ha még ma nem, legkésőbb holnap biztosan. Nem számít, hogy visszament, nekem is legtöbbször visszament. Az túl nagy esés.
2015. dec. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Igen. Én is ettől tartok sajnos. Várom is már. Mármint,hogy lelkileg rákészültem. Köszönöm a válaszod!
2015. dec. 10. 16:49
 5/15 anonim ***** válasza:

Együttérzek veled. :/ Persze jó lenne, ha te kivétel lennél, mert biztos van olyan is.

Én már nem is akkor "gyászolom" a hónapot, amikor megjön, hanem a leeséssel. Egy részről jobb, más részről nem, mert azért csak benne van az emberben, mi van, ha mégsem jön meg, a remény mégis megmarad.


A mostani ciklusomban el is felejtettem a hőmérőt, meg mindent, most leszünk spontának, ha egyszer hónapokig figyeltem mindent, és semmi. Legalább nem idegeskedem a hő miatt örökké. :)

2015. dec. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
hányadik dpo-n vagy? nekem ovura 1 hétre rá leesett ugyanigy és visszament, elkezdett emelkedni és már 4 napja pozitiv:) ne add fel a reményt
2015. dec. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
15 vagy 16.dpon:) Már visszament a hőm megint. De még nem jött meg! Gratulálok utolsó :)
2015. dec. 11. 16:39
 8/15 anonim ***** válasza:

Tesztelj! Most már mutatnia kell.

Hova ment vissza a hőd? fel vagy le?

2015. dec. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Fel. Jövőhéten veszek tesztet.
2015. dec. 11. 17:52
 10/15 anonim ***** válasza:
Én biztos nem várnék vele. Ha elkezdek reménykedni, inkább tudjam rögtön, ha hiábavaló, ha pedig esetleg jó, akkor arról is tudni akarnék. :)
2015. dec. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!