Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 12 DPO-n vagyok, ma reggel...

Bettybaby2010 kérdése:

12 DPO-n vagyok, ma reggel leesett 0,25 fokot a hőm. Szerintetek ebből még lehet baba vagy nem lenne szabad már ennyit esnie? Csatolom a görbémet.

Figyelt kérdés
[link]
2012. febr. 8. 09:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ez nem számít esésnek, ennyi ingadozás belefér. Két nap múlva tesztelhetsz egyet. Elképzelhető, hogy a peteérés nem pontosan akkor volt, hanem picit később, így türelemmel kell lenni!

Szorítok!

2012. febr. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi a bíztatást!:-) Majd megírom, mi lett végül,remélem babóca lesz!:-)
2012. febr. 8. 10:30
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is belefér, amíg feljebb vagy még az alaphőnél. Drukkolok!+++
2012. febr. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Ma elvileg a 14.DPO-nál tartok, ha jól húzta be a ciklus.hu az ovut.Ma megint negatívat teszteltem és picit még lejjebb ment a hőm, de még mindig a cover line fölött van a hőm.Most már tényleg nem tudom, mi van, de szerintem ebből nem lesz baba ebben a hónapban...:-(((Csatolom a frissített görbémet.

[link]

2012. febr. 10. 08:49
 5/11 A kérdező kommentje:
Ma még lentebb ment a hőm és volt egy kis vérfolt is, tehát most sem lesz baba. :-(((
2012. febr. 11. 10:42
 6/11 anonim ***** válasza:

Ha még lejjebb megy, akkor tényleg esélyesebb a vérzés. Sajnálom!


Amúgy csak annyi meglátásom van ezzel kapcsolatban, hogy nem biztos, hogy a két naponkénti együttlét "célravezető", sokaknál az jön be, ha apa "pihen egy kicsit" az ovuláció előtti időszakban, és az első megemelkedett hőmérsékleti napnál meg "rástartoltok".

Az számít megemelkedettnek, amikor olyan hőt mérsz, ami az őt megelőző 6 napon mért érték mindegyikénél magasabb. (Legalább egy fél tized fokkal).


Amúgy mióta próbálkoztok?

Mert ha még nem olyan rég óta, akkor talán nem kell ennyire "számítóan" csinálni, a fent leírtakat inkább akkor érdemes, ha már közel egy éve próbáljátok...

2012. febr. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Igen, éppen azt olvastam ma valahol,hogy azt tanácsolják, hogy a 8.naptól érdemes próbálkozni, előtte tartani 5 nap szünetet.Egyébként 7 hónapja próbálkozunk most a második gyerkőccel, az első is 1 év alatt jött össze kb.

Meglátjuk a következő hónap milyen lesz majd...

2012. febr. 11. 19:28
 8/11 anonim ***** válasza:

Egyébként szoptatsz még?

És miért szeded a Clostyt?

Az alaphőd elég magasnak tűnik...

2012. febr. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Igen, még szopizik a gyerkőc, de ő is Clostival jött össze anno. Most is elkezdtük spontán a projektet tavaly juniusban, de semmi eredménye nem volt, ezért kezdtem el szedni idén januárban a Clostit. Ma érdekes fordulat volt.Tegnap volt pici vérzésem, de abszolút nem sok, csak mintha meg akarna jönni. Ma reggel is volt kicsi, viszont a hőmérsékletem reggel felment megint.Mitől lehet ez??

Íme az új görbém:

[link]

2012. febr. 12. 09:32
 10/11 anonim ***** válasza:

Annyit mondok, hogy ez jó jel, meg hogy várni kell...

Szorítok!

2012. febr. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!