Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez ciki de lehet ebből baj?

Ez ciki de lehet ebből baj?

Figyelt kérdés
Párommal másfél éve vagyunk boldogok. Szeretkeztünk, viszont nem mosta meg utána hanem csak megtörölte zsebkendővel. Utána megint oda nyúlkált a kezével. Késik a mensim. Csak a stressz miatt késik, vagy ebből lehet baj? A mellem úgy fáj mint mielőtt megjön. Babához még fiatalok vagyunk.
2010. márc. 22. 20:13
 1/5 A kérdező kommentje:
persze rászóltam egyből h ne nyúljon oda úgy h nem mosta meg a kezét és a nemiszervét. (ő 24 és 21 éves vagyok) nagyon butának érzem magam.
2010. márc. 22. 20:15
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ebből MENSI lesz!

Ne stresszelj,akkor meg fog jönni!

Sok sikert a mensihez!

6hetes km

2010. márc. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm :) remélem h az lesz... az a legszebb h mindig védekezünk és odafigyelünk h ne legyen baj és ha ennyin csúszna el kicsit ideges lennék
2010. márc. 22. 20:27
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát ettől nem leszel terhes az tuti. Ne aggódj.
2010. márc. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
mostmár nem aggódom. reggel megjött :) köszönöm a válaszokat :)
2010. márc. 23. 09:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!