Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Már nagyon szeretnénk babát,...

Már nagyon szeretnénk babát, de nem akar összejönni. Van valami hatásos szer a teherbeesés megkönnyítéséhez? Vitamin vagy tea?

Figyelt kérdés
Három hónapja próbálkozunk rendszeresen.A ciklusaim is elég pontosak.
2008. szept. 14. 18:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szió. Először is, nőgyógyász, rákszűrés.

Másdodszor: homeopatias szerek (mastodynon cseppek, cickafark fu, palastfu, stb)

Ha azzal se jön össze Clostylbetil tabletta.

Sajnos azután nem tudom mi jon, mert en a closty elso honapjaban babós lettem, de nagyon sok módszer van, hogy felturbozza azt a bizonyos 20%ot. Konzultálj a nodokiddal, guglizz meg mindent :)

Sok sikert! 3 honap keves ido meg!

2008. szept. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Az én dokim a Kaáli Intézetben dolgozik, ők meddőség kezeléssel, lombikbébi programmal foglalkoznak. Annak idején nekem azt mondta, hogy fél év rendszeres szexuális élet melletti próbálkozás előtt el sem kezdenek semmiféle kezelést, de igazából szerinte egy év is kell.

Ezt csak azért írom, hogy ne ess kétségbe három hónap próbálkozás simán benne van. Mi is próbálkoztunk ennyit. Emlékszem már nem is mertem venni tesztet, csak amikor már elmaradt a mensim, mert féltem, hogy megint negatív lesz, és csalódott leszek. Tavaly augusztusban kezdtünk próbálkozni, az év végét negatív teszttel zártam, aztán januárban megfogant a babánk, aki néhány héten belül megszületik. :)

Bocs, de hasznos szert nem tudok írni, csak azért írtam le, hogy lásd simán benne van ennyi próbálkozás. Ja, annyi, hogy azt mondta a dokim, hogy már a fogantatás előtt is szokta javasolni a terhességi vitamin szedését (ő az elevitet).

2008. szept. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én ebben annyira nem vagyok jártas, de mostanában sokat beszélnek a lugositásról. Mert ugye a spermát a savas környezet megöli és úgy nehezebb teherbe esni. Lugosító ételek:mindenféle zöldség, gyümölcs, zöld tea. Savasítók:liszt, hús tejtermékek. Ezt látván persze semmit nem lehetne enni, de azért figyelj rá, hogy kevesebb liszt, fehét hús, és mondjuk napi 1,5 liter zöld tea. Sok sikert, nektek, menni fog, én drukkolok. :)
2008. szept. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Magzatvédő vitamin. 2 héttel a fogantatás előtt kezdve.

És a jó időpont megválasztása.

2008. szept. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Először is lazíts! ez a legfontosabb! Nekünk egy év után sikerült! Én is nagyon rá voltam görcsölve, és minden lehetséges házi praktikát próbálgattam, de semmi.

Amik segíthetnek: cickafarkfűtea és palástfűtea iszogatása. A cickát a ciklusod első felében idd, peteérésig, aztán jöhet a palástfűtea. Napi 1-2 csésze az ajánlott adag. Nem is drágák, és viszonylag könnyen beszerezhető, patikában biztos, de ha mégsem, akkor gyógynövényes bolt. Segítik a szervezet normális működését, ami a fogamzásgátlóval felborulhat, segíti a peteérést, erősíti a méhed, így kisebb lesz az esély a vetélésre. Mint a vitaminok, ezek is feltöltenek, de ahhoz hogy babás legyél sok mindennek kell együtt lennie. De a legfőbb, hogy kilazísd magad! Én nem hittem, hogy ez fontos, de tapasztaltam!!! Tavaly augusztusban határoztuk el, hogy nekivágunk a babaprojectnek! Persze biztos voltam benne, hogy én nem fogok rágörcsölni, simán menni fog. Aztán én az abszolút peches!, lett egy cisztám, amit meg is kellett műteni. Akkor végleg bezuhantam, és minden gondolatom az lett, hogy nekem kell egy baba, és mihamarabb! Elkezdtem hőmérőzni, ittam ezerrel a teákat, lassanként tudtam elemezni hőgörbét. Mondjuk a terhesvitamint nem szedtem, de láttam barátnőmnél, hogy ő sem lett tőle hamarabb babás, neki is 1 év kellett, pedig végig szedte az elevitet! Szóval nyár elejére már kezdtem azt gondolni, hogy bizti van megint valami baj velem, hisz a teák ellenére sem volt valami tökéletes a ciklusom. Egyébként minden másban segítettek, amire jók még. Arra jutottam, hogy a fene enné meg az egészet! Itt a nyár, az én párom(aki azóta a férjem is) jó kis progikat talál ki, én meg kezdek depis lenni?!!!Szóval akkor nincs több tea, hőmérés, csak buli, kirándulás!! Aztán majd augusztus végén elnézek a dokihoz, és kiharcolok egy alapos kivizsgálást. Ezt is tettem: kirándultunk, koktéloztunk, buliztunk, és ami a legfontosabb amikor jól esett, szeretkeztünk! Láthatod, sok nem ajánlott dolgot tettünk, de nagyon jó volt! És nagy meglepetésünkre az esküvőnk előtt egy héttel megkaptuk legszebb nászajándékunkat: két csíkos lett a teszt!!! Hát ezért mondom neked: lazíííííííííííítssssssssss! Találj ki közös progikat, főzz fincsi vacsit párodnak, egy kis gyertyafény, hangulatvilágítás, kedvenc ital... Szerintem ez a legjobb! A ciklusod pontos, mi kell ennél több!!! Ne számold, hogy na most mikor kell együtt lennünk, meg ilyesmi!

2008. szept. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is a cickafarkfű és a palástfű teákat ajánlom neked.Én is itt olvastam ezekről a teákról.A cickafarkfű teát a ciklus első felében ittam,az első öt napban a mensi miatt nem,mert vérbőséget okozhat,de utána a 15. napig naponta kétszer ittam.Azért addig,mert nekem 30-32 napos ciklusaim szoktak lenne és nem 28. Nem filtereset, hanem zacskósat vettem,le kell forrázni 1-2 teáskanálnyit egy bögrényi vízzel és kb. 10 percig állni hagyni. Utána ittam a palástfű teát, szintén naponta kétszer. Ezt csak kb. 5 percig kell állni hagyni és nem szabad a készítése közben fém eszközöket használni, én műanyag szűrővel szűrtem le. Egyiknek sincs rossz íze, inkább szinte vízízűek. Hét hónap próbálkozás után nagyon meglepődtem,hogy bevált,mert csak ebben a ciklusban ittam és pozitív lett a teszt. Én se gondoltam volna. Szerintem próbáld ki nyugodtan,ártani nem árt. A cickafark beállítja a ciklust,elősegítí,hogy érett petesejted legyen, a palástfű erősíti a méhet és segíti a beágyazódást. Ha a neten beírod a keresőbe, olvass utána, mindenhol jókat írnak ezekről a teákról. Közben használtam ovulációs tesztet, erősen két csíkos volt a 16. napon. Az együttlét után pedig pihenj kb. fél órát. Drukkolok!
2008. szept. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!