Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Folsavat a teherbeesési...

Folsavat a teherbeesési szándék előtt mennyivel kell elkezdeni szedni? 1 hónap? 3 hónap?

Figyelt kérdés
2015. dec. 11. 09:30
 1/4 anonim ***** válasza:
76%

Van aki azt mondja 3 hónap. Én úgy gondolom legalább 1 hónappal előtte érdemes elkezdeni.


Patikában lehet venni 3 mg-set, aminek a negyed elég naponta. Így egy éves adag kb 1000 Ft-ra jön ki. Nem tétel, így szerintem érdemes elkezdeni, ha már közeli tervben van a babavállalás.

2015. dec. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Legalabb egy honap.

A tokeletes hatas erdekeben elore fel kell tolteni a szervezetet. Epp mult heten olvastam, hogy a legtobb ember folsavhianyos. Viszont egyik naprol a masikra toltodik fel a szervezet, erdemes egy honapot szamolni erre.


Egyebkent mivel alapban is eleg fontos dolog (nem csak terhesseg alatt) es nem is tul draga, igy minel hamarabb szeded, annal jobb.

2015. dec. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
8 hetesen tudtam meg, h terhes vagyok, akkor kezdtem el a gravidát szedni. Minden rendben volt, és jól is éreztem magam mellette.
2015. dec. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Simán mehet a 3 mg !!

Patikus mondta !!!

Negyed az sz….. sem ér !!!

nov. 14. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!