Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Görbeszakértők: szerintetek...

Görbeszakértők: szerintetek jókor voltunk együtt? Első closyts hónap Pregnyl tűszőrepesztővel.

Figyelt kérdés

Egy éve nem jön a kistesó. A fiunknál nem kellett closty, ő spontán jött hármas IR kezelés után, ami egy évig tartott. Most rendben vagyok, IR-re sem kell szednem semmit, viszont a peteérés nem tökéletes (progim alacsony volt). Emiatt kaptam clostyt, és november 4én Pregnyl szurit.

[link]



2015. nov. 10. 09:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Jokor voltatok egyutt ha akkor volt az ovu amikorra behuzta :)
2015. nov. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Igen, mert a spermiumok 48 óráig biztosan élnek. Kétnaponta a legideálisabb együtt lenni ovu környékén és akkor nincs a véletlenre bízva.
2015. nov. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Csak nov 2an voltam uhn akkor volt egy db 15-16mmes tuszom.

Azota nem voltam szoval fogalmam sincs, eleg nagyra nott e illetve h mikor repedt meg pontosan.

Azert szivesen olvasok velemenyti illetve neznek closyts gorveket.

2015. nov. 10. 10:53
 4/11 anonim ***** válasza:

Szia! Ez az én első clostis hónapom, és nekem nem sikerült... nekem a 10 napon volt egy 18mm-es tüsző, rá 2 napra kaptam a Pregnyl-t, de nem sikerült :( Most ez a hónap pihenő, utána egy újabb clostis hónap... Sok sikert neked, remélem neked elsőre sikerülni fog!


[link]

2015. nov. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm utolsó, hogy átküldted!

Lehet, hogy érdemes lett volna hamarabb is együtt lennetek?

Ezt már nem tudjuk meg, maximum a következő clostys hónapban. De hátha addig spontán is összejön!

Köszönöm a jókívánságot!

Ti mióta vártok babára?

2015. nov. 10. 16:17
 6/11 anonim ***** válasza:
Mi február óta. A doki mondta, hogy előtte ne legyünk együtt, csak akkor, hogy jobb legyen a minőség. Tegnap voltam pont dokinál, és adott is egy újabb pregnyl injekciót, mert látott egy 26mm-es meg nem repedt tüszűt, szóval még akár most is összejöhet,vagyis reménykedem benne... :)
2015. nov. 11. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

ÉS a mostani görbéd hogy áll?

Remélem én is, hogy összejön nektek másodszorra!

De akkor most clostyst nem szedtél?


Én így állok ma: [link]


Az már tuti, hogy volt rendes peteérés. Már csak az a kérdés nem voltunk e együtt túl korán???

2015. nov. 12. 09:51
 8/11 anonim ***** válasza:

Szia! Ha akkor volt PÉ, amikor mutatja, akkor szerintem jókor voltatok együtt, bár én annyira nem értek hozzá. Igen, most ebben a hónapban nem szedtem Clostit, de úgy néz ki, hogy az előző hónapban beszedettnek még volt most is hatása, mivel volt szép nagy tüszőm (26mm). Most így áll a görbém: [link]


Szurkolok neked ;)

Niki

2015. nov. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Niki, es amikor szedtem akkor napi 1et vagy 2t kellett?

Hnap akar tesztelhetsz is a 11. Dpon 10essel. Hatha latszana vmi... Vagy te is hcg tartalmu pregnyl kaptal repesztesre?

Hajra nekunk.

Nekem mara visszaesett a hom 36.5re. Lehet beagyazodas, ujabb peteeres vagy csak ismet szar a progeszteronom. Hamarosan kiderul.

2015. nov. 13. 23:05
 10/11 anonim ***** válasza:

Szia, mit jelent, hogy alacsony volt a progid? Pontosan mennyi? Mi van veled azóta?sajnos a görbéiteket már nem tudom visszanézni, mert régiek :(

írjatok!

2015. nov. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!