Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges a beágyazodás...

Lehetséges a beágyazodás érzés 1napon belül?

Figyelt kérdés
Kissebb görcseim vannak, vagy csak rà stresszelek a babaprojektre? :)
2015. dec. 12. 22:14
 1/4 anonim ***** válasza:
A beágyazódás a megtermékenyülés után 7-10 nappal történik meg. Ha most kisebb görcseid vannak, akkor nem lehet, hogy most van peteérésed?
2015. dec. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
7-10 nap. Nemhogy egy napon belül, de 4-5 napon belül sem lehet.
2015. dec. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Beágyazódás érzés??? Hmmm,sztem ezt legkorábban csak akkor tudod milyen,mikor kiderül a terhesség és visszagondolva ráeszmélsz néhány jelre.

Én pl.azt se tudom milyen az a beágyazódás érzés,pedig 3 gyerekem van.

2015. dec. 13. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Minden szervezet más,nem mindenkinél 7-10 nap,van akinél kevesebb,van akinél több! Nem vagyunk gyárok,hogy mindig akkor induljon a szalag mikor megvan írva! Én pl a 12.napon éreztem a beágyazódást,pontosan tudom mikor fogant és a pét is uh-val figyelték. Ettől fûggetlenül az 1 nap túl korai :)
2015. dec. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!