Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Rendszertelen menstruációnál,...

Rendszertelen menstruációnál, megszakított közösüléssel hány %az esély hogy teherbe estem?

Figyelt kérdés
November 14.én múlt el a menstruációm,15.én együtt voltunk a barátommal megszakitasos vedekezessel előtte 1hónapig kimaradt a menstruációm ,azóta nem szexelunk,a naptáram szerint 6napja kellett volna meg jönnie ,de semmi.. A hasam alul faj picit es neha hanyingerem van (nem tudom lehet elkaptam valami vírust) nem tudom hogy most megint kimarad vagy esetleg baba...:/

2015. dec. 13. 16:16
 1/10 anonim ***** válasza:

50 %.

Tesztelni nem akarsz?

2015. dec. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Azzal az infóval szerinted mit lehet kezdeni, hogy mikor múlt el?

Ebből honnan tudnánk, hogy az mégis hányadik ciklusnap?


Egyébként rendszertelennel a legkönnyebb elbénázni a "naptármódszert", mert soha nem tudhatod, hogy milyen hosszúnak indul egy ciklusod, és így várhatóan mikor van ovulációd.

2015. dec. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Koszonom a válaszokat,holnap tesztelek..
2015. dec. 13. 16:24
 4/10 anonim ***** válasza:
Tesztelj, 6 napos kesesnel mar szinte teljes bizonyossaggal kimutatja a terhesseget
2015. dec. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Sokkal több esélyed van terhesnek lenni rendszertelen ciklussal, mint rendszeressel. Erre kell számítani.


Nekem 2 fiam van, évente 4x volt ciklusom, az is teljesen kiszámíthatatlanul. Igaz, mi csak az elsőig védekeztünk megszakítással, utána meg sehogy.

2015. dec. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

8 hetesen derült ki, hogy babát várok, nekem is rendszertelen volt a vérzésem, 2 hét csúszásnál sem volt még kimondottan gyanús. Tehát nekem sikerült.


Tesztelj, az a tuti.

2015. dec. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

ha rendszertelen a menzeszed, akkor honnan tudod, hogy 6 napja késik?


mi volt az utolsó 5 menzeszed kezdőnapja?

2015. dec. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
1-2hetes csúszással általában ,de októberben kimaradt a verzesem, de szúr a hasam aljába
2015. dec. 14. 07:42
 9/10 anonim ***** válasza:
Mos, nàlam is ìgy volt, azt hittem, hogy meg fog jönni. Aztàn nem jött meg.
2015. dec. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Megcsináltam a tesztet negatív lett
2015. dec. 14. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!