Csak be képzelem?

Figyelt kérdés

Ebben a hónapban lesz 7hónapos az én drága kisfiam,nov.17én töltötte a 6hónapot aznap barna folyásom volt másnap azaz 18án megjött a mensim 3napig tartott,nos párnapra rá együtt voltunk a párommal phatmatex fogamzásgátlóval.

Most olyan tüneteim vannak hogy pl.bármilyen ételt megkell kóstolnom hányingerem van fáj a fejem görcsölök,holnap kellene megjönnie ha minden igaz de most nincs barna folyásom.Arra gyanakszom h terhes lehetek vagy csak beképzelem?Tudom hogy hülyének tűnök mert igazából magamnak is.

Oltogatást nem kérek



2015. dec. 14. 14:32
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
Mi sem egyszerűbb, pár nap múlva csinálj tesztet.
2015. dec. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
Nem látunk beléd, én még jósolni sem tudok. Tesztelj!
2015. dec. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:

Először is köszi a válaszokat!

És egyébként természetesen akarok tesztelni persze ha holnap vagy,holnapután nemnjön meg

Csak kíváncsi vagyok a tapasztalatokra hogy volt e már valaki hasonló helyzetben,pl hogy ha még is terhes vagyok nem e lenne baj belőle ha megtartanám ilyen pici baba mellett stb.

2015. dec. 14. 16:33
 4/36 anonim ***** válasza:
Barátnőmet le kellett választani az anyatejről annak idején, nemtomhány hónaposan, mert már útban volt a húga. Egészséges mindkét lány. Más kérdés, hogy több munka, energia, idegesség kis korkülönbséggel gyereket vállalni, de hálás is, mert ősszenőnek.
2015. dec. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:
Hát igen ilyenekbe én is bele gondoltam,most jelenleg szédülök meg fáj a méhem nemtudom most azért mert meg e jön vagy már tényleg beképzelem
2015. dec. 14. 16:55
 6/36 A kérdező kommentje:
Az alhasi fájdalom mire utal?annyira fáj már h menni aéig bírok,mensire vagy terhességre utal?
2015. dec. 14. 18:08
 7/36 anonim ***** válasza:
Nekem a "menni alig tudok" fajdalmakkor peteeresem van... nekem szules utan 2honappal jott az elso menstruacio,de napokkal elotte mar volt peteeresi fajdalmam...
2015. dec. 15. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező. Megírnád majd, hogy terhes vagy-e? Mi is Pharmatexet használunk, ezért érdekel... Fél év alatt nem lett semmi, de ovulációkor soha nem csináltuk. Ebbe a hónapba meg igen és 1 hét múlva kellene megjönnie. Kicsit ideges is vagyok, mert most derül ki, hogy nálunk élesbe működött-e vajon...
2015. dec. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszaitokat,ma délután veszek t.tesztet ha feljutok a központba hanem ma akkor holnap biztosan mert ma idáig még nem jött meg a mensim
2015. dec. 15. 11:25
 10/36 A kérdező kommentje:
Mindenképp megírom hogy h sikerült a teszt
2015. dec. 15. 11:43
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!