Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja december 24 -re?

Ki nem várja december 24 -re?

Figyelt kérdés

Én 24 nagyon nagyon nem várom, olyan szép ajándék lenne a világ legszebb karácsonyi ajándéka lenne számunkra.

Elviekben jókor voltunk együtt a férjemmel, tünetek vannak mell feszulesem. És néha bele szúr a bal oldalon lévő petefészekbe, kicsi émelygés, de ezek mindig szoktak lenni, erre nem bízom.

Van itt valaki aki karácsonyra szeretne pozitív tesztet? És tünetei van? Mikor tesztelsz?


2015. dec. 14. 14:37
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/102 ReniAdam ***** válasza:
Nekem a bal oldali petefeszek szurkalassal es kis barnazassal kezdodott a dolog. Barnazasod nem volt mostansag? Szurkolok. 13hkm. :)
2015. dec. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/102 A kérdező kommentje:

Köszi hogy válaszoltál, és gratulálok a babához :-)


Mostanság nem volt barnàzàsom, viszont a múlt hónapban barnàztam és késett egy hetet is.

2015. dec. 14. 14:47
 3/102 anonim ***** válasza:
En is 24-re nem varom, elmeletileg mi is jokor voltunk egyutt, es napi 400 mg e-vitamint szedek. 😊
2015. dec. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/102 anonim ***** válasza:
szia. én 23-ra nem várom, de peteérésem szerint 21 is lehet (de inkább egyik nap se legyen :D). nekem mellfeszülés az nincs de a petefészkem ovuláció után pár nappal szurkálni kezdett meg görcsölgetett, olyan mindjárt megjön érzés. szerintem a héten már tesztelek mert nem bírok magammal :D
2015. dec. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/102 A kérdező kommentje:

Nagyon örülök lányok, nem vagyok egyedül. És kívánom itt mindenkinek hogy sikerüljön a baba,

Nekem is ovuláció után görcsölgetet pár napig, még mondtam is a férjemnek hogy el kellene mennem nőgyógyászhoz nem e fel fáztam, de elmúlt. Tegnap éreztem a bal oldalon szúrást.

2015. dec. 14. 20:42
 6/102 anonim ***** válasza:
sziasztok én is 23-24 körülre nem várom :) bár már megvettem a karácsonyi ajándékot a férjemnek, a két csíkos teszt semmilyen boltban vásárolható dologgal nem érne fel.. nagyon várjuk már hogy összejöjjön... én is szedtem ebben a ciklusban 200mg e-vitamint ovu óta 400mg-ot és napi 2 bögre palástfű teát, a hőm is magas... nagyon reménykedem! drukk mindenkinek, írjátok majd meg hogy vagytok! :)
2015. dec. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/102 anonim ***** válasza:

Én 20-21-re nem várom. Ez az elsőhónap,hogy valamennyire le tudom kötni magam, és nem feszülök rá a "tüntekeresésre" és nincsenek pszichoszomatikus tüneteim. Időnként szurkál a petefészkem, de ez a többi ciklusban is így volt.... Még nem érzek késztetést a tesztelésre, a nem várt napig biztos nem tesztelek, mert már kiborítottam magam párszor a negatív tesztekkel. Nekem ez az első hónap, hogy e vitamint szedek, de én csak 200 mg-t. 400-at javasolt?

Mindenkinek megya + energia.

2015. dec. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/102 anonim ***** válasza:
Szia! Én 22.-ére nem várom, mondanom sem kell, hogy nálunk is a legszebb karácsonyi ajándék lenne egy pozitív teszt. A tipikus mensis tüneteket még nem érzem, de ezekre én sem adok, mert nem is minden ciklusomban jelentkeznek. Elvileg mi is pont jó időben voltunk együtt a párommal... Viszont sajnos picikét szoktam barnázni, ami tudom, hogy gátolhatja a beágyazódást. Most icipicit van csak barnázás... jövő héten megyek emiatt a dokimhoz, már várom mit mond majd. Drukkolok neked nagyon!! :)
2015. dec. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/102 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen kedves utolsó válaszoló hogy drukkolsz.

Ma hatkor ébredtem és megint szurkált a bal oldali petefészkem, de most a jobb oldali. Érdekes ilyen még nem volt! Ez vajon jót jelent?

2015. dec. 15. 07:14
 10/102 anonim ***** válasza:
En ugy olvastam, h 400 mg kell. Azert szedem, mert ket honapja pozi teszt utan rozsaszin folyasom volt, voltam dokinal, es 9 mm endometriumot latott, baba sehol, utana meg is jott. Tehat elindult vmi, de kiurult, egy hetet kesett. A doki szerint keves a 9 mm a beagyazodashoz, epp hatareset.
2015. dec. 15. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!